Bezmięsny Kiełbaski białe

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan
Bezmięsny Kiełbaski białeBezmięsny Kiełbaski białe
masa netto

masa netto

180 g

pojemność

cena za kilogram

84,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905186420077

5905186420077

Cena: 15,20 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
15.20 PLN NewCondition
woda, teksturowane białko pszenne 24 %, substancje zagęszczające: skrobia ziemniaczana modyfikowana, karagen, guma konjac, olej rzepakowy, białko pszenne 5 %, ekstrakty przypraw, przyprawy (w tym majeranek 0,3 %), bulion warzywny (sól, białko roślinne hydrolizowane, aromaty [zawierają seler]), aromaty, cukier trzcinowy, ekstrakt drożdży, emulgator: metyloceluloza, sos sojowy (nasiona soi, woda, mąka pszenna, sól), sól, sok z cytryny
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna816 kJ/194 kcal
Tłuszcz4,88 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,68 g
Węglowodany18,23 g
w tym cukry3,47 g
Błonnik2,76 g
Białko20,55 g
Sól2,19 g

Seler : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan
Cechy:100 % roślinne, klasyczny smak z nutą majeranku, aż 37 g białka w opakowaniu, niska zawartość kwasów tłuszczowych nasyconych, niska zawartość cukrów
Marka:BezMięsny
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Roślinne kiełbaski białe na bazie białka pszennego.
Przechowywanie:Produkt należy spożyć w ciągu 48 godzin od otwarcia. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Przygotowanie i stosowanie:Produkt nadaje się do mrożenia
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:
Krakus Kabanosy klasyczne z szynką Krakus Kabanosy klasyczne z szynką
180 g
90,61zł/kg

Cena: 16,31 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2026-12-23
Sokołów Szynerki parówki z szynki Sokołów Szynerki parówki z szynki
duopack 2x90g 180 g
43,17zł/kg

Cena: 7,77 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-10-21
Sokołów Gold kiełbasa Krakowska Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
2x50g 100 g
102,40zł/kg

Cena: 10,24 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-02
Sokołów Salami Sokołów Sokołów Salami Sokołów
Data przyd. 2027-01-01
Sokołów Salami w obsypce Wersal Sokołów Salami w obsypce Wersal
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Salami w obsypce Texas Sokołów Salami w obsypce Texas
Data przyd. 2026-11-28
Sokołów Salami w obsypce Sokołów Salami w obsypce
zielona papryka 100 g
103,90zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5