Betex Napój gazowany o smaku podpiwka

Oglądasz produkt o nazwie Napój gazowany, smak: Podpiwek. Bezalkoholowy firmy Betex.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Napój gazowany, smak: Podpiwek. Bezalkoholowy marki Betex:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 141 kJ / 33 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 8 g |
| w tym cukry | 8,7 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
Producent marki Betex opisuje Napój gazowany, smak: Podpiwek. Bezalkoholowy tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Napój gazowany, smak: Podpiwek. Bezalkoholowy firmy Betex. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
- Marek , 2023-06-28 13:28:04Ok.
inne produkty w kategorii kwas chlebowy
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Betex Napój gazowany o smaku podpiwka do kategorii kwas chlebowy.
woda, cukier, suchary chlebowe 2,4 % (warzony słód ŻYTNI, mąka ŻYTNIA, woda), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, dwutlenek węgla.
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Gerima_Kwas_chlebowy_Wilenski/38705.htmlCena: 9,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Eko_Natura_Kwas_chlebowy_bezglutenowy_BIO/53416.html2027-11-30
Uzdatniona woda, chleb żytni bio, (mąka żytnia, woda), cukier bio, drożdze bio, sok malinowy bio 2%.
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Eko_Natura_Kwas_chlebowy_z_sokiem_malinowym_bezglutenowy_BIO/54926.html2026-12-30
uzdatniona woda, chleb żytni* (mąka ŻYTNIA*, woda), miód nektarowy wielokwiatowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 10,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Eko_Natura_Kwas_chlebowy_tradycyjny_na_miodzie_BIO/111870.html2027-04-30






Koszyk z zakupami