Beskidzkie paluchy z kminkiem

Oglądasz produkt o nazwie Paluchy z kminkiem firmy Beskidzkie.
Jak powstał produkt Paluchy z kminkiem firmy Beskidzkie - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1726 kJ |
| 409 kcal | |
| Tłuszcz | 9,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 67,2 g |
| w tym cukry | 4,6 g |
| Błonnik | 5,3 g |
| Białko | 12,0 g |
| Sól | 1,40 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Beskidzkie opisuje Paluchy z kminkiem tak:
Osiek, ul. Karolina 70
32-608 Osiek
Osiek, ul. Karolina 70
32-608 Osiek
Jakie recenzje zebrał produkt Paluchy z kminkiem marki Beskidzkie? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii paluszki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Beskidzkie paluchy z kminkiem do kategorii paluszki.
mąka pszenna, nasiona sezamu (10 %), olej roślinny rzepakowy, cukier, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_paluchy_z_sezamem/49201.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, dekstryna, cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, fosforan monowapniowy, wodorowęglan sodu, sól, regu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_w_podrozy_Drobne_pieczywo_o_smaku_waniliowym/57063.html2027-02-10
mąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, sól (2,6 %), cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_Paluchy_z_sola/73953.htmlmąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, sól (3,8 %), cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Paluszki_Beskidzkie_z_sola/23579.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_paluszki_slone_Familijna_Paczka/28916.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, sól, jęczmienny ekstrakt słodowy, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, aromat(...)
Cena: 2,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_paluszki/29851_2421903_246.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Cena: 2,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_paluszki_solone/32966_2410073_238.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy (11 %), sól, sól morska, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, drożdże
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Krakowskie_talarki/52178.html






Koszyk z zakupami