Beskidzkie Orzeszki w cieście o smaku papryki

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Orzeszki ziemne w cieście o smaku papryki firmy Beskidzkie?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Beskidzkie Orzeszki w cieście o smaku papryki? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w: 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2164 kJ / 518 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,5 g |
| Węglowodany | 55 g |
| w tym cukry | 8,5 g |
| Błonnik | 7,9 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 1,9 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 2-3 porcje po 30 g. |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Beskidzkie opisuje Orzeszki ziemne w cieście o smaku papryki tak:
inne produkty w kategorii orzeszki ziemne
Beskidzkie Orzeszki w cieście o smaku papryki w sklepie dodomku.pl należy do kategorii orzeszki ziemne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 10 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
cukier, orzeszki arachidowe prażone 38%, częściowo utwardzony tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, wafle (mąka pszenna, skrobia, olej rzepakowy, sól), mleko w proszk(...)
Cena: 2,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Skawa_Orzeszki_drazetki/36254.htmlSkład: orzechy ziemne prażone bez soli* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli). Opis:Ekologiczne orzechy ziemne, prażone, nie solone, zwane arachidowymi, n(...)
Cena: 13,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzeszki_ziemne_prazone_bez_soli_BIO/40394.html2026-10-31
Orzechy ziemne 64%, cukier 31%, syrop maltozowy, olej, substancje glazurujące (guma arabska, wosk pszczeli)
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Orzech_ziemny_w_karmelu/50909.htmlCena: 10,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzeszki_ziemne_BIO/57148.htmlOrzeszki ziemne (44%), skorupka ( mąka pszenna, mąka ryżowa, skrobia ziemniaczana, cukier, skrobia kukurydziana ,sól) olej roślinny ( palmowy), przyprawy [ sól, cebula w prosz(...)
Cena: 3,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Mogyi_CRASSSH_orzeszki_ziemne_w_panierce_o_smaku_cebulki_ze_smietanka/86385.html2027-02-17
Orzeszki ziemne (44%), skorupka (mąka pszenna, mąka ryżowa, skrobia ziemniaczana, cukier, skrobia kukurydziana, sól), olej roślinny (palmowy), przyprawy (mąka pszenna, sól, wz(...)
Cena: 3,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Mogyi_CRASSSH_orzeszki_ziemne_w_panierce_o_smaku_bekonu/86388.html2027-02-06
Orzeszki ziemne (44%), skorupka ( mąka pszenna, mąka ryżowa, skrobia ziemniaczana, cukier, skrobia kukurydziana ,sól) olej roślinny ( palmowy), przyprawy [ sól, cukier, słodka(...)
Cena: 3,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Mogyi_CRASSSH_orzeszki_ziemne_w_panierce_o_smaku_serowym/86389.htmlCena: 3,44 zł
PLN https://dodomku.pl/Mogyi_orzeszki_ziemne_smazone_solone/86391.htmlinne produkty marki Beskidzkie
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Beskidzkie, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
mąka pszenna, nasiona sezamu (10 %), olej roślinny rzepakowy, cukier, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_paluchy_z_sezamem/49201.htmlmąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, sól (2,6 %), cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_Paluchy_z_sola/73953.html






Koszyk z zakupami