Berlinki parówki habanero

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Kiełbasa wieprzowa homogenizowana wędzona parzona w osłonce niejadalnej firmy Berlinki.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Berlinki parówki habanero? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Energia: | 1052 kJ/ 254 kcal |
| Tłuszcz: | 21 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 7,4 g |
| Węglowodany: | 3,0 g |
| - w tym cukry: | 0,8 g |
| Białko: | 13 g |
| Sól: | 3,0 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Berlinki opisuje Kiełbasa wieprzowa homogenizowana wędzona parzona w osłonce niejadalnej tak:
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Berlinki parówki habanero w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kiełbasy, parówki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 134 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Dobrusie_Parowki_100_polskiej_szynki/109646.htmlMięso wieprzowe z szynki 90%, sól, aromaty naturalne, przyprawy, ekstrakty przypraw,białko wieprzowe (kolagenowe).
Cena: 8,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokoliki_Paroweczki_z_szynki/112247_2430159_839.html2026-06-14
mięso (134 g wieprzowego i 15 g wołowego wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, przyprawy (w tym czosnek), przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja(...)
Cena: 10,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Gold_kielbasa_Krakowska_2x50g/20868.htmlmięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, glukoza, cukier, koncentrat buraka ćwikłowego, barwnik: kwas karminowy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja k(...)
Cena: 10,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Salami_Sokolow/20871.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano z 171 g mięsa (w tym 30 g mięsa wieprzowego z szynki)), sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwując(...)
Cena: 16,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Kabanosy_klasyczne_z_szynka/23485.htmlmięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, posypka (3 %) (zawiera: pieprz czarny łamany, żelatynę wieprzową, substancję konserwującą: sorbinian potasu), sól, przyprawy w tym aromaty (...)
Cena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Salami_w_obsypce_Texas/31162.htmlmięso wieprzowe, mięso wołowe, sól, przyprawy naturalne, cukier, substancja konserwująca-azotyn sodu. 100g produktu wyprodukowano z 94g mięsa wieprzowego i 22g mięsa wołoweg(...)
Cena: 20,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Kummer_Kielbasa_wiejska/35445.html2026-06-29






Koszyk z zakupami