Bebilon Prosyneo HA 3 Mleko modyfikowane, powyżej 1. roku życia

Oglądasz produkt o nazwie Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku firmy Bebilon.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bebilon Prosyneo HA 3 Mleko modyfikowane? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | 100 ml gotowego do spożycia produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 272/65 kJ/kcal |
| Tłuszcz w tym | 3,2 g |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,5 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,5 g |
| Węglowodany w tym | 7,3 g |
| cukry | 7,2 g |
| Błonnik | 0,5 g |
| Białko | 1,5 g |
| Sól | 0,08 g |
| Witaminy | |
| Witamina A | 57 μg |
| Witamina D | 1,62 μg |
| Witamina E | 1,2 mg |
| Witamina K | 4,2 ug |
| Witamina C | 9,5 mg |
| Tiamina | 0,05 mg |
| Ryboflawina | 0,13 mg |
| Niacyna | 0,44 mg |
| Witamina B6 | 0,039 mg |
| Kwas foliowy | 9,4 μg |
| Witamina B12 | 0,19 μg |
| Biotyna | 1,4 μg |
| Kwas pantotenowy | 0,5 mg |
| Składniki mineralne | |
| Potas | 87 mg |
| Chlorek | 49 mg |
| Wapń | 69 mg |
| Fosfor | 39 mg |
| Magnez | 6,9 mg |
| Żelazo | 0,97 mg |
| Cynk | 0,48 mg |
| Miedź | 0,051 mg |
| Mangan | 0,005 mg |
| Fluorek | 0,004 mg |
| Selen | 3,7 μg |
| Jod | 12 μg |
| Inne | |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 48,8 mg |
| GOS/FOS (9:1)** | 0,74 g |
| * Referencyjna Wartość Spożycia | |
| ** Galaktooligosacharydy/Fruktooligosacharydy | |
| Opakowanie Bebilon Prosyneo HA Hydrolyzed Advance 3 pozwala na przygotowanie około 14 porcji produktu zgodnie z tabelą żywienia. |
| Ryba : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Bebilon opisuje Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku tak:
inne produkty w kategorii mleko modyfikowane
Wyrób firmy Bebilon o nazwie Formuła na bazie mleka przeznaczona dla małych dzieci wzbogacona w witaminy i składniki mineralne, w proszku został przypisany do kategorii mleko modyfikowane. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
laktoza z mleka, hydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy, rzepakowy, słonecznikowy), galaktooligosacharydy z mleka 9,2 %, em(...)
Cena: 47,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Prosyneo_HA_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/113226.html2026-09-16
hydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 43,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Comfort_2_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_medycznego_w_przypadku_kolek_ilub_zaparc/28429.html2026-09-12
odtłuszczone mleko* kozie, laktoza*, oleje roślinne* (olej palmowy**, olej rzepakowy*, olej słonecznikowy*), odtłuszczone mleko* kozie w proszku, galaktooligosacharydy* z lakt(...)
Cena: 52,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Hipp_1_Mleko_poczatkowe_z_mleka_koziego_od_urodzenia_BIO/107578.htmlodtłuszczone mleko* kozie, laktoza*, oleje roślinne* (olej palmowy**, olej rzepakowy*, olej słonecznikowy*), odtłuszczone mleko* kozie w proszku, galaktooligosacharydy* z lakt(...)
Cena: 52,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Hipp_2_Mleko_nastepne_z_mleka_koziego_Bio/108131.htmlodtłuszczne mleko w proszku, laktoza (z mleka), produkt serwatkowy w proszku (odmineralizowana serwatka, koncentrat białka serwatki) z mleka, maltodektryna, galaktooligosachar(...)
Cena: 17,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/24128.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (25 %), oleje roślinne (sojowy, słonecznikowy, kokosowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach, kleik ryżowy (13 %), galaktooligosac(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3R_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_z_kleikiem_ryzowym/24176.htmllaktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat białek serwatki z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13,6 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, wapń,(...)
Cena: 55,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_3_Advance_Pronutra_Junior_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka/30539.html2026-09-15
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat serwatki (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku (14 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, fruktooligos(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/96720.html2027-07-06
Czy znasz już markę Bebilon? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bebilon od 1 lipca 2008.
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_3_Formula_na_bazie_mleka/113234.html2027-05-11
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat białek serwatki z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13,6 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, wapń,(...)
Cena: 55,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_4_Advance_Pronutra_Junior_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka/29152.html2026-11-03
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, bezwodny tłuszcz mleczny, oleje roślinne (słonecznikowy, sojowy, kokosowy, rzepakow(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_1_Mleko_poczatkowe_od_urodzenia/113230.html2028-01-18
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_5_Formula_na_bazie_mleka_dla_przedszkolaka/113231.html2027-05-08
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_4_Formula_na_bazie_mleka/113232.html2027-05-07
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, oleje roślinne (słonecznikowy, sojowy, kokosowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_2_Mleko_nastepne/113233.html2027-11-07
woda, odtłuszczone mleko, laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS z mleka (1,58 %), wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka z mleka, olej kokosowy, ole(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_1_Advance_Pronutra_Mleko_poczatkowe/124117.html2026-06-12
woda, odtłuszczone mleko, laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS z mleka (1,57 %), wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka z mleka, olej kokosowy, ole(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_2_Advance_Pronutra_Mleko_nastepne/124122.html2026-09-23







Koszyk z zakupami