Bebilon Prosyneo HA 2 Mleko następne dla niemowląt, po 6. miesiącu

Oglądasz produkt o nazwie Mleko następne w proszku firmy Bebilon.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Mleko następne w proszku marki Bebilon:
| Wartości odżywcze (%) | 100 ml gotowego do spożycia mleka |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 285/68 kJ/kcal |
| Tłuszcz w tym | 3,3 g |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,6 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,5 g |
| kwas linolowy (LA) | 427 mg |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 51,1 mg |
| kwas arachidonowy (ARA) | 8,5 mg |
| kwas dokozaheksaenowy (DHA) | 17,0 mg |
| kwas eikozapentaenowy (EPA) | 3,6 mg |
| Węglowodany w tym | 7,7 g |
| cukry | 7,5 g |
| laktoza | 7,2 g |
| Błonnik w tym | 0,6 g |
| GOS* | 0,48 g |
| FOS** | 0,08 g |
| Białko | 1,5 g |
| Witaminy | |
| Witamina A | 60 µg |
| Witamina D | 1,70 µg |
| Witamina E | 1,2 mg |
| Witamina K | 4,4 µg |
| Witamina C | 9,9 mg |
| Tiamina | 0,05 mg |
| Ryboflawina | 0,13 mg |
| Niacyna | 0,46 mg |
| Witamina B6 | 0,04 mg |
| Kwas foliowy | 9,9 µg |
| Witamina B12 | 0,19 µg |
| Biotyna | 1,4 µg |
| Kwas pantotenowy | 0,52 mg |
| Składniki mineralne | |
| Sód | 33,9 g |
| Potas | 91 mg |
| Chlorek | 51 mg |
| Wapń | 73 mg |
| Fosfor | 41 mg |
| Magnez | 7,2 mg |
| Żelazo | 1,0 mg |
| Cynk | 0,50 mg |
| Miedź | 0,054 mg |
| Mangan | 0,005 mg |
| Fluorek | 0,004 mg |
| Selen | 3,9 µg |
| Jod | 13 µg |
| Inne | |
| Inozytol | 7,8 mg |
| Tauryna | 5,1 mg |
| Cholina | 30 mg |
| Nukleotydy | 2,4 mg |
| Pozostałe GOS* | 0,2 g |
| * Galaktooligosacharydy | |
| ** Fruktooligosacharydy |
| Ryba : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Bebilon opisuje Mleko następne w proszku tak:
inne produkty w kategorii mleko modyfikowane
Produkt Mleko następne w proszku firmy Bebilon znajduje się w kategorii mleko modyfikowane, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu mleko modyfikowane:
hydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 43,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Comfort_2_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_medycznego_w_przypadku_kolek_ilub_zaparc/28429.html2026-09-12
odtłuszczone mleko* kozie, laktoza*, oleje roślinne* (olej palmowy**, olej rzepakowy*, olej słonecznikowy*), odtłuszczone mleko* kozie w proszku, galaktooligosacharydy* z lakt(...)
Cena: 52,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Hipp_2_Mleko_nastepne_z_mleka_koziego_Bio/108131.htmlodtłuszczone mleko* kozie, laktoza*, oleje roślinne* (olej palmowy**, olej rzepakowy*, olej słonecznikowy*), odtłuszczone mleko* kozie w proszku, galaktooligosacharydy* z lakt(...)
Cena: 52,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Hipp_1_Mleko_poczatkowe_z_mleka_koziego_od_urodzenia_BIO/107578.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, galaktooligosacharydy z mleka (8,4 %), olej koko(...)
Cena: 39,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_PRO_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/96719.html2027-07-06
Odtłuszczone mleko*, laktoza*, oleje roślinne* (palmowy❤, rzepakowy*, słonecznikowy*), serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, galaktooligosacharydy*z laktozy*(...)
Cena: 4,29 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_2_BIO_COMBIOTIK_Ekologiczne_mleko_nastepne_dla_niemowlat/102329.html2026-10-03
odtłuszczone mleko*, laktoza*, oleje roślinne* (palmowy**, rzepakowy*, słonecznikowy*), serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, galaktooligosacharydy* z laktoz(...)
Cena: 41,99 zł
PLN https://dodomku.pl/HIPP_2_BIO_COMBIOTIK_Ekologiczne_mleko_nastepne_dla_niemowlat/102680.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, skrobia, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, kleik ry(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2R_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106825.htmlPoznaj produkty marki Bebilon - w aktualnej ofercie mamy 11 produktów Bebilon.
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, oleje roślinne (słonecznikowy, sojowy, kokosowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_2_Mleko_nastepne/113233.html2027-11-07
woda, odtłuszczone mleko, laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS z mleka (1,57 %), wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka z mleka, olej kokosowy, ole(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_2_Advance_Pronutra_Mleko_nastepne/124122.html2026-09-23
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat białek serwatki z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13,6 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, wapń,(...)
Cena: 55,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_4_Advance_Pronutra_Junior_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka/29152.html2026-11-03
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat białek serwatki z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13,6 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, wapń,(...)
Cena: 55,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_3_Advance_Pronutra_Junior_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka/30539.html2026-09-15
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, bezwodny tłuszcz mleczny, oleje roślinne (słonecznikowy, sojowy, kokosowy, rzepakow(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_1_Mleko_poczatkowe_od_urodzenia/113230.html2028-01-18
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_5_Formula_na_bazie_mleka_dla_przedszkolaka/113231.html2027-05-08
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_4_Formula_na_bazie_mleka/113232.html2027-07-09
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_3_Formula_na_bazie_mleka/113234.html2027-05-11







Koszyk z zakupami