Bebilon 2 Advance Pronutra Mleko następne, po 6. miesiącu

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Mleko następne w płynie, produkt poddany obróbce UHT firmy Bebilon.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Mleko następne w płynie, produkt poddany obróbce UHT marki Bebilon:
| Wartości odżywcze (%) | 100 ml gotowego do spożycia mleka: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 285 kJ / 68 kcal |
| Tłuszcz | 3,2 g |
| w tym: | |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,5 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,7 g |
| w tym kwas linolowy (LA) | 528 mg |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 50,3 mg |
| kwas arachidonowy (AA) | 8,8 mg |
| kwas dokozaheksaenowy (DHA) | 17,0 mg |
| kwas eikozapentaenowy (EPA) | 3,6 mg |
| Węglowodany | 8,2 g |
| w tym: | |
| cukry | 8,1 g |
| w tym laktoza | 7,8 g |
| Błonnik | 0,6 g |
| w tym oligosacharydy: | |
| GOS (galaktooligosacharydy) | 0,48 g |
| FOS (fruktooligosacharydy) | 0,08 g |
| Białko | 1,4 g |
| Witaminy: | |
| Witamina A | 60 μg |
| Witamina D | 1,70 μg |
| Witamina E | 1,5 mg |
| Witamina K | 5,9 μg |
| Witamina C | 10 mg |
| Tiamina | 0,10 mg |
| Ryboflawina | 0,14 mg |
| Niacyna | 0,46 mg |
| Witamina B6 | 0,05 mg |
| Kwas foliowy | 8,6 μg |
| Witamina B12 | 0,18 μg |
| Biotyna | 1,9 μg |
| Kwas pantotenowy | 0,55 mg |
| Składniki mineralne: | |
| Sód | 23,0 mg |
| Potas | 88 mg |
| Chlorek | 51 mg |
| Wapń | 57 mg |
| Fosfor | 39 mg |
| Magnez | 7,0 mg |
| Żelazo | 1,0 mg |
| Cynk | 0,50 mg |
| Miedź | 0,054 mg |
| Mangan | 0,005 mg |
| Fluorek | ≤ 0,006 mg |
| Selen | 3,1 μg |
| Jod | 13 μg |
| Inne: | |
| Cholina | 17 mg |
| Inozytol | 6,6 mg |
| Pozostałe oligosacharydy GOS | 0,2 g |
| Ryba : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Bebilon opisuje Mleko następne w płynie, produkt poddany obróbce UHT tak:
inne produkty w kategorii mleko modyfikowane
Produkt Mleko następne w płynie, produkt poddany obróbce UHT firmy Bebilon znajduje się w kategorii mleko modyfikowane, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu mleko modyfikowane:
woda, odtłuszczone mleko, laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS z mleka (1,58 %), wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka z mleka, olej kokosowy, ole(...)
Cena: 3,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_1_Advance_Pronutra_Mleko_poczatkowe/124117_2371537_360.html2026-06-12
hydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 43,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Comfort_2_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_medycznego_w_przypadku_kolek_ilub_zaparc/28429.html2026-09-12
Odtłuszczone mleko*, laktoza*, oleje roślinne* (palmowy❤, rzepakowy*, słonecznikowy*), serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, galaktooligosacharydy*z laktozy*(...)
Cena: 4,29 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_2_BIO_COMBIOTIK_Ekologiczne_mleko_nastepne_dla_niemowlat/102329.html2026-10-03
odtłuszczone mleko*, laktoza*, oleje roślinne* (palmowy**, rzepakowy*, słonecznikowy*), serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, galaktooligosacharydy* z laktoz(...)
Cena: 41,99 zł
PLN https://dodomku.pl/HIPP_2_BIO_COMBIOTIK_Ekologiczne_mleko_nastepne_dla_niemowlat/102680.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, skrobia, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, kleik ry(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2R_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106825.htmllaktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, galaktooligosach(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/106833.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bebilon, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
laktoza z mleka, hydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy, rzepakowy, słonecznikowy), galaktooligosacharydy z mleka 9,2 %, em(...)
Cena: 47,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Prosyneo_HA_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/113226.html2026-09-16
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, oleje roślinne (słonecznikowy, sojowy, kokosowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_2_Mleko_nastepne/113233.html2027-11-07
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat białek serwatki z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13,6 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, wapń,(...)
Cena: 55,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_3_Advance_Pronutra_Junior_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka/30539.html2026-09-15
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_5_Formula_na_bazie_mleka_dla_przedszkolaka/113231.html2027-05-08
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_4_Formula_na_bazie_mleka/113232.html2027-07-09
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_3_Formula_na_bazie_mleka/113234.html2027-05-11







Koszyk z zakupami