Be Raw! Smoothie Relax mango, banan

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Smoothie na bazie owoców. Pasteryzowany marki Be Raw!?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Be Raw!:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 267 kJ / 64 kcal |
| Tłuszcz | 0,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 14 g |
| w tym cukry | 12 g |
| Błonnik | 1,2 g |
| Białko | 0,5 g |
| Sól | 0 g |
| Potas | 165 mg |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera 1 sugerowaną porcję. |
Producent marki Be Raw! opisuje Smoothie na bazie owoców. Pasteryzowany tak:
inne produkty w kategorii soki owocowe 100%
Wyrób firmy Be Raw! o nazwie Smoothie na bazie owoców. Pasteryzowany został przypisany do kategorii soki owocowe 100%. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 11,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Sok_z_cytryn_NFC_100_BIO/39856.html2026-10-27
Tłocznia soków Rembowskich dostarcza Państwu nieklarowny, naturalny sok z jabłkowy z żurawina. Jedynymi składnikami soku są jabłka poddane powolnemu procesowi tłoczenia i past(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Z_domu_Rembowskich_sok_jablkowy_tloczony_z_zurawina/35906.html2027-09-05
Opis:Sok jabłkowy tłoczony z najlepszych jabłek. Powstaje przez wytłoczenie (powolne i łagodne) jabłek w tradycyjnej prasie. Sok jest nieklarowany, bez konserwantów, bez dodat(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Rembowscy_sok_z_jablek_tloczony_nieklarowny/39725.html2027-09-05
Cena: 18,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Sok_z_imbiru_NFC_BIO/104173.html2028-03-30
Cena: 8,96 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_sok_100_bez_dodatku_cukru_pomaranczowy/18964_2428018_896.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_sok_owocowy_100_jablkowy/18970.htmlCena: 25,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Jaffa_Gold_Sok_z_mandarynek_NFC/21821.html2027-04-15
sok jabłkowy z zagęszczonego soku (57%), przeciery z: marchwi (37%), malin (4%) i jabłek (2%), witamina C, aromat, Zawartość owoców i marchwi 100%
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_sok_marchew._malina_i_jablko/24341.html






Koszyk z zakupami