Z domu Rembowskich sok jabłkowy tłoczony z żurawiną

Tłocznia soków Rembowskich dostarcza Państwu nieklarowny, naturalny sok z jabłkowy z żurawina. Jedynymi składnikami soku są jabłka poddane powolnemu procesowi tłoczenia i pasteryzacji oraz sok z żurawiny. Dzieki dodanej żurawinie sok nabrał "rumieńców". Produkt wpisany jest do krajowego rejestru produktów tradycyjnych.
Z domu Rembowskich sok jabłkowy tłoczony z żurawinąZ domu Rembowskich sok jabłkowy tłoczony z żurawiną
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-14

pojemność

cena za litr

23,96 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906205501173

5906205501173

Cena: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-10-14 NewCondition
Tłocznia soków Rembowskich dostarcza Państwu nieklarowny, naturalny sok z jabłkowy z żurawina. Jedynymi składnikami soku są jabłka poddane powolnemu procesowi tłoczenia i pasteryzacji oraz sok z żurawiny. Dzieki dodanej żurawinie sok nabrał "rumieńców". Produkt wpisany jest do krajowego rejestru produktów tradycyjnych.
Rembowscy sok z jabłek tloczony Rembowscy sok z jabłek tloczony
nieklarowny 250 ml
19,96zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-26
Alce Nero Sok z cytryn NFC 100% BIO Alce Nero Sok z cytryn NFC 100% BIO
250 ml
47,96zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-23
Bio Planet Sok z imbiru NFC BIO Bio Planet Sok z imbiru NFC BIO
250 ml
73,76zł/l

Cena: 18,44 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-03-01
Rembowscy Sok tłoczony Rembowscy Sok tłoczony
grejpfrut- pomarańcza 250 ml
29,00zł/l

Cena: 7,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-25
Rembowscy Sok tłoczony Rembowscy Sok tłoczony
pomarańczowy 250 ml
26,52zł/l

Cena: 6,63 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-12
Hortex Sok tłoczony z jabłek Hortex Sok tłoczony z jabłek
i wiśni 250 ml
17,84zł/l

Cena: 4,46 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-02-28
Hortex Sok tłoczony z jabłek Hortex Sok tłoczony z jabłek
250 ml
17,84zł/l

Cena: 4,46 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2027-02-28
Hortex Sok tłoczony z jabłek Hortex Sok tłoczony z jabłek
i czerwonych porzeczek 250 ml
17,84zł/l

Cena: 4,46 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5