Bakłażan ekologiczny Bio Planet

Bio Planet
Bakłażan ekologiczny Bio PlanetBakłażan ekologiczny Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

272184

Cena: 7,19 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
7.19 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Bakłażan ekologiczny firmy Bio Planet.

inne produkty w kategorii warzywa świeże

Produkt Bakłażan ekologiczny firmy Bio Planet znajduje się w kategorii warzywa świeże, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa świeże:

Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
43
Dostawa z 2026-09-23
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
BIO
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
Planet 0.492 g
10,80zł/kg

Cena: 11,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-03
Seler ekologiczny Bio planet Seler ekologiczny Bio planet
BIO
Seler ekologiczny Bio planet Seler ekologiczny Bio planet
1.055 g
11 250,00zł/kg

Cena: 11,25 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-06-25
Papryka zielona ekologiczna Bio Papryka zielona ekologiczna Bio
Planet 0.424 g
16,57zł/kg

Cena: 9,37 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Czosnek ekologiczny Bio Planet Czosnek ekologiczny Bio Planet
BIO
Czosnek ekologiczny Bio Planet Czosnek ekologiczny Bio Planet
0.204 g
10,02zł/kg

Cena: 11,06 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-16
Imbir ekologiczny Bio Planet Imbir ekologiczny Bio Planet
BIO
Imbir ekologiczny Bio Planet Imbir ekologiczny Bio Planet
0.368 g
10,30zł/kg

Cena: 12,92 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Bataty pomarańczowe ekologiczne Bataty pomarańczowe ekologiczne
Bio Planet 0.965 g
14,68zł/kg

Cena: 14,25 zł

PLN
1
2
Dostawa z 2026-09-23
Dynia Hokkaido ekologicznia Bio Dynia Hokkaido ekologicznia Bio
BIO
Dynia Hokkaido ekologicznia Bio Dynia Hokkaido ekologicznia Bio
Planet 1.455 g
14 010,00zł/kg

Cena: 14,01 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa

inne produkty marki Bio Planet

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5