Anatol Delecta kawa zbożowa Mocna, 35 saszetek

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kawa zbożowa mocna - expressowa marki Anatol?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kawa zbożowa mocna - expressowa marki Anatol:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 17 kJ / 4 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 0,8 g |
| Błonnik | <0,5 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | <0,01 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal) |
| Żyto : | Zawiera |
Producent marki Anatol opisuje Kawa zbożowa mocna - expressowa tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Kawa zbożowa mocna - expressowa firmy Anatol. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 3 ocen.
inne produkty w kategorii kawa zbożowa
Produkt Kawa zbożowa mocna - expressowa firmy Anatol znajduje się w kategorii kawa zbożowa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kawa zbożowa:
Cena: 5,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Klasyczna_rozpuszczalna_kawa_zbozowa/29061.htmlCena: 10,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Klasyczna_rozpuszczalna_kawa_zbozowa/30162.htmlCena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kujawianka_kawa_zbozowa/31875.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kawa_zbozowa_Kujawianka/36729.html2026-11-30
Cena: 18,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_kawa_zbozowa_instant_BIO/39807.htmlCena: 10,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Magne_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_wzbogacona_w_magnez/42230.htmlzboża 86% (jęczmień, żyto), substancja wzbogacająca: węglan wapnia, cykoria, witamina C, witamina A, witamina D
Cena: 10,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Wapn_i_witaminy_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_wzbogacona_w_wapn_i_witaminy/44072.htmlOrkisz to stara pierwotna forma pszenicy. Jej uprawa była modna głównie w średniowieczu. Dzisiaj odtwarza się w wielu krajach ten cenny gatunek ponieważ jego walory zdrowotne (...)
Cena: 20,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Dary_Natury_Kawa_orkiszowa_BIO/46598.html2027-12-04






Koszyk z zakupami