Ananas ekologiczny Bio Planet

Bio Planet
52Ananas ekologiczny Bio Planet
Ananas ekologiczny Bio PlanetAnanas ekologiczny Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

15,26 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661272

5907814661272

Cena: 15,26 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
15.26 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ananas ekologiczny firmy Bio Planet.

Producent marki Bio Planet opisuje Ananas ekologiczny tak:

Bio Planet

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Ananas ekologiczny firmy Bio Planet? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii owoce świeże

    Ananas ekologiczny Bio Planet w sklepie dodomku.pl należy do kategorii owoce świeże. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 40 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Awokado Hass Awokado Hass
    1 szt.

    Cena: 3,46 zł

    PLN
    1
    17
    Dostawa z 2026-09-23
    Mango ekologiczne Bio Planet Mango ekologiczne Bio Planet
    BIO
    Mango ekologiczne Bio Planet Mango ekologiczne Bio Planet
    1 szt.

    Cena: 8,56 zł

    PLN
    1
    1
    Wczorajsza dostawa
    Pomarańcze ekologiczne Bio Planet Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
    BIO
    Pomarańcze ekologiczne Bio Planet Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
    0.925 g
    11,23zł/kg

    Cena: 19,76 zł

    PLN
    1
    1
    Wczorajsza dostawa
    Jabłka Paulared ekologiczne Jabłka Paulared ekologiczne
    BIO
    Jabłka Paulared ekologiczne Jabłka Paulared ekologiczne
    Bio Planet 0.895 g
    15,47zł/kg

    Cena: 10,95 zł

    PLN
    1
    1
    Wczorajsza dostawa
    Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
    BIO
    Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
    0.488 g
    9,23zł/kg

    Cena: 12,60 zł

    PLN
    1
    3
    Wczorajsza dostawa
    Klementynki ekologiczne Bio Planet Klementynki ekologiczne Bio Planet
    BIO
    Klementynki ekologiczne Bio Planet Klementynki ekologiczne Bio Planet
    0.562 g
    13,59zł/kg

    Cena: 13,02 zł

    PLN
    1
    1
    Wczorajsza dostawa
    Limonki ekologiczne Bio Planet Limonki ekologiczne Bio Planet
    0.220 g
    41,17zł/kg

    Cena: 6,18 zł

    PLN
    1
    2
    Wczorajsza dostawa
    Arbuz ekologiczny Bio Planet Arbuz ekologiczny Bio Planet
    1.120 g
    9 160,00zł/kg

    Cena: 9,16 zł

    PLN
    1
    2
    Wczorajsza dostawa

    inne produkty marki Bio Planet

    Firma Bio Planet prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 6 marca 2012 - aktualnie dostępnych jest 321 produktów marki Bio Planet.

    Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
    150 g
    89,73zł/kg

    Cena: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-28
    Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
    100 g
    109,90zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-05
    Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
    100 g
    135,00zł/kg

    Cena: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-03
    Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
    150 g
    169,27zł/kg

    Cena: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-04-28
    Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
    bezglutenowe BIO 200 g
    52,65zł/kg

    Cena: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
    trzcinowym BIO 100 g
    123,30zł/kg

    Cena: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-01-04
    Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
    bezglutenowe BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Cena: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-31
    Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
    pełnoziarnisty BIO 500 g
    23,78zł/kg

    Cena: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-24
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5