Amaizin Tortilla wraps z otrębami źródło błonnika pokarmowego BIO

Amaizin

SKŁADNIKI
mąka pszenna* 57%, woda, otręby pszenne* 9%, olej rzepakowy*, cukier trzcinowy*, kwas: kwas mlekowy, sól morska, białko sojowe*, maltodekstryna*, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, ekstrakt z ryżu*, glukoza*, dekstroza*, zioła* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Zawiera dwa razy więcej błonnika na 100 g niż zwykła tortilla.
Idealna dla dzieci. 6 placków w opakowaniu.
Tortille mogą być wypełnione prawie wszystkim: różnymi rodzajami mięs, ryb, fasolą, sałatkami, tofu, sosami.
Odpowiednia także do wypełnienia lodami czy bitą śmietaną jako danie na przyjęcie.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Wyjąć tortillę z opakowania i podgrzać:
- patelnia: pojedynczo podgrzewać po obu stronach przez kilka sekund;
- piekarnik nagrzany do 200 st. C: pojedynczo tortille opiekać pod przykryciem przez 1 minutę;
- mikrofalówka moc 800 W: pojedyncze tortille podgrzewać przez 10 sekund lub wszystkie (6 szt.) przez 1 minutę.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 1359 kJ / 323 kcal;
Tłuszcz: 8,5 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,9 g;
Węglowodany: 50,6 g;
w tym cukry: 3,9 g;
Błonnik: 3,9 g;
Białko: 9,0 g;
Sól: 1,58 g.

INFORMACJA ALERGENNA
białko sojowe, pszenica, gluten.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Amaizin Tortilla wraps z otrębami źródło błonnika pokarmowego BIOAmaizin Tortilla wraps z otrębami źródło błonnika pokarmowego BIO
BIO
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-29

pojemność

cena za kilogram

53,08 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976015073

8718976015073

Cena: 12,74 zł

Kup 3 szt. po 12.55 zł/szt
12.74 PLN 2026-11-29 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Tortilla wraps z otrębami źródło błonnika pokarmowego BIO firmy Amaizin?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Amaizin Tortilla wraps z otrębami źródło błonnika pokarmowego BIO? Sprawdź listę składników:

mąka pszenna*(57%), woda, otręby pszenne* (9%), olej rzepakowy*, cukier trzcinowy*, kwas: kwas mlekowy, sól morska, białko sojowe*, maltodekstryna*, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, ekstrakt z ryżu*, glukoza*, dekstroza*, zioła* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Producent marki Amaizin opisuje Tortilla wraps z otrębami źródło błonnika pokarmowego BIO tak:

SKŁADNIKI
mąka pszenna* 57%, woda, otręby pszenne* 9%, olej rzepakowy*, cukier trzcinowy*, kwas: kwas mlekowy, sól morska, białko sojowe*, maltodekstryna*, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, ekstrakt z ryżu*, glukoza*, dekstroza*, zioła* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Zawiera dwa razy więcej błonnika na 100 g niż zwykła tortilla.
Idealna dla dzieci. 6 placków w opakowaniu.
Tortille mogą być wypełnione prawie wszystkim: różnymi rodzajami mięs, ryb, fasolą, sałatkami, tofu, sosami.
Odpowiednia także do wypełnienia lodami czy bitą śmietaną jako danie na przyjęcie.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Wyjąć tortillę z opakowania i podgrzać:
- patelnia: pojedynczo podgrzewać po obu stronach przez kilka sekund;
- piekarnik nagrzany do 200 st. C: pojedynczo tortille opiekać pod przykryciem przez 1 minutę;
- mikrofalówka moc 800 W: pojedyncze tortille podgrzewać przez 10 sekund lub wszystkie (6 szt.) przez 1 minutę.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 1359 kJ / 323 kcal;
Tłuszcz: 8,5 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,9 g;
Węglowodany: 50,6 g;
w tym cukry: 3,9 g;
Błonnik: 3,9 g;
Białko: 9,0 g;
Sól: 1,58 g.

INFORMACJA ALERGENNA
białko sojowe, pszenica, gluten.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA


inne produkty w kategorii tortille, pitty

Amaizin Tortilla wraps z otrębami źródło błonnika pokarmowego BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii tortille, pitty. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 9 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Tortilla wraps BIO
Data przyd. 2026-12-14
La Bio Idea Tortilla orkiszowa La Bio Idea Tortilla orkiszowa
piadina BIO 260 g
64,88zł/kg

Cena: 16,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-22
Henglein Spód do pizzy prostokątny Henglein Spód do pizzy prostokątny
w stylu włoskim 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-27
Plony Zbóż Tortilla pszenna Plony Zbóż Tortilla pszenna
Data przydatności
2027-01-22
Plony Zbóż Tortilla wieloziarnista Plony Zbóż Tortilla wieloziarnista
Data przyd. 2027-03-03

inne produkty marki Amaizin

Firma Amaizin prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 4 lutego 2014 - aktualnie dostępnych jest 11 produktów marki Amaizin.

Amaizin Pasta Kokosowa BIO Amaizin Pasta Kokosowa BIO
200 g
84,95zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-08
Amaizin Ananas plastry w soku Amaizin Ananas plastry w soku
własnym BIO 400 g
43,90zł/kg

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-08-26
Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku
pomidorowym bezglutenowe BIO 100 g
75,10zł/kg

Cena: 7,51 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2026-12-14
Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31
Amaizin Fasola czarna w zalewie Amaizin Fasola czarna w zalewie
bezglutenowa BIO 400 g
20,63zł/kg

Cena: 8,25 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2029-02-26
Amaizin Sos salsa pikantny BIO Amaizin Sos salsa pikantny BIO
bezglutenowy 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-12-31
Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Chipsy tortilla
kukurydziane solone bezglutenowe BIO 250 g
44,52zł/kg

Cena: 11,13 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-03-03
Amaizin Chipsy kukurydziane chili Amaizin Chipsy kukurydziane chili
bezglutenowe BIO 75 g
79,87zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5