Alce Nero Makaron Spaghetti kukurydziano-ryżowy Bezglutenowy BIO

Alce Nero
Alce Nero Makaron Spaghetti kukurydziano-ryżowy Bezglutenowy BIOAlce Nero Makaron Spaghetti kukurydziano-ryżowy Bezglutenowy BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

46,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004811522

8009004811522

Cena: 11,60 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
11.60 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron Spaghetti kukurydziano-ryżowy Bezglutenowy BIO firmy Alce Nero?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Makaron Spaghetti kukurydziano-ryżowy Bezglutenowy BIO marki Alce Nero:

mąka kukurydziana* (80 %), mąka ryżowa* (20 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1491 kJ/355 kcal
Tłuszcz - 1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,5 g
Węglowodany - 78 g
w tym cukry - 2,0 g
Błonnik - 1,0 g
Białko - 7,0 g
Sól - 0,05 g


Producent marki Alce Nero opisuje Makaron Spaghetti kukurydziano-ryżowy Bezglutenowy BIO tak:

Zagotować 1,5 l wrzącej wody na 100 g makaronu, dodać 10 g soli. Czas gotowania: 8-10 minut.


inne produkty w kategorii makaron

Produkt Makaron Spaghetti kukurydziano-ryżowy Bezglutenowy BIO firmy Alce Nero znajduje się w kategorii makaron, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu makaron:

Alce Nero Makaron Penne Alce Nero Makaron Penne
kukurydziano-ryżowy Bezglutenowy BIO 250 g
48,72zł/kg

Cena: 12,18 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-11-26
Alb Gold makaron świderki gryczany Alb Gold makaron świderki gryczany
bezglutenowy BIO 250 g
49,44zł/kg

Cena: 12,36 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-11-29
Alb Gold Makaron Penne Alb Gold Makaron Penne
ryżowy razowy bezglutenowy BIO 250 g
45,28zł/kg

Cena: 11,32 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-15
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
21,20zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2031-05-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Alce Nero Tagliatelle makaron Alce Nero Tagliatelle makaron
Gniazda Semolina BIO 250 g
29,76zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-26

inne produkty marki Alce Nero

Firma Alce Nero prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 20 kwietnia 2012 - aktualnie dostępnych jest 62 produktów marki Alce Nero.

Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
BIO 100% arabica 250 g
190,32zł/kg

Cena: 47,58 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-17
Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
100% arabica 250 g
181,76zł/kg

Cena: 45,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-10
Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
kawa mielona 250 g
191,96zł/kg

Cena: 47,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-17
Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
fusilli BIO 500 g
18,78zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-17
Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
z płaskurki razowy BIO 500 g
30,34zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-28
Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
płaskurki razowy BIO 500 g
31,02zł/kg

Cena: 15,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-09
Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
Farro z płaskurki BIO 500 g
32,26zł/kg

Cena: 16,13 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-08-22
Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
trójkolorowy świderki BIO 500 g
23,64zł/kg

Cena: 11,82 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5