Alce Nero Tabliczka gorzka 100% Kakao BIO

Alce Nero

SKŁADNIKI
masa \nkakaowa*, tłuszcz kakaowy*, wanilia* (*certyfikowany składnik \nekologiczny)

\n

OPIS
Intensywna i mocna \n100% tabliczka kakaowa z dodatkiem wanilii. Tabliczka kakaowa  nie zawiera \ncukru.

\n

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml   \n
Wartość energetyczna - 2680 kJ / 650 kcal
Tłuszcz - 60,0 \ng
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 37,0 g
Węglowodany - 8,0 g
w tym \ncukry - 0,6 g
Błonnik- 15,0 g
Białko -12,0 g
Sól - 0,02 \ng

\n

INFORMACJA \nALERGENNA
Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), orzechy \nlaskowe, migdały.

\n

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i \nchłodnym miejscu.

Alce Nero Tabliczka gorzka 100% Kakao BIOAlce Nero Tabliczka gorzka 100% Kakao BIO
BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-11-29

pojemność

cena za kilogram

366,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004811812

8009004811812

Cena: 18,33 zł

18.33 PLN 2028-11-29 NewCondition

Czy warto kupić produkt Tabliczka gorzka 100% Kakao BIO marki Alce Nero?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Alce Nero Tabliczka gorzka 100% Kakao BIO? Sprawdź listę składników:

Masa kakaowa*, tłuszcz kakaowy*, wanilia*  

(*certyfikowany składnik ekologiczny)


Producent marki Alce Nero opisuje Tabliczka gorzka 100% Kakao BIO tak:

SKŁADNIKI
masa
kakaowa*, tłuszcz kakaowy*, wanilia* (*certyfikowany składnik
ekologiczny)


OPIS
Intensywna i mocna
100% tabliczka kakaowa z dodatkiem wanilii. Tabliczka kakaowa  nie zawiera
cukru.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml  

Wartość energetyczna - 2680 kJ / 650 kcal
Tłuszcz - 60,0
g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 37,0 g
Węglowodany - 8,0 g
w tym
cukry - 0,6 g
Błonnik- 15,0 g
Białko -12,0 g
Sól - 0,02
g


INFORMACJA
ALERGENNA

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), orzechy
laskowe, migdały.


ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i
chłodnym miejscu.


inne produkty w kategorii czekolada

Alce Nero Tabliczka gorzka 100% Kakao BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii czekolada. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 74 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Wedel Czekotubka Krem Wedel Czekotubka Krem
czekoladowy 50 g
111,20zł/kg

Cena: 5,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-24
Alce Nero czekolada gorzka z Alce Nero czekolada gorzka z
ziarnami kakaowca fair trade bezglutenowa BIO 100 g
289,00zł/kg

Cena: 28,90 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-13
Alpinella czekolada gorzka Alpinella czekolada gorzka
Data przyd. 2027-05-30
Wedel Czekolada mocno gorzka 80% Wedel Czekolada mocno gorzka 80%
80 g
127,63zł/kg

Cena: 10,21 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-12-14
Wedel czekolada klasyczna gorzka Wedel czekolada klasyczna gorzka
64% 90 g
104,22zł/kg

Cena: 9,38 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-06-19
Ritter Sport Czekolada deserowa Ritter Sport Czekolada deserowa
z całymi migdałami 100 g
96,50zł/kg

Cena: 9,65 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-03-19
Wedel Czekolada deserowa Wedel Czekolada deserowa
z czekoladowym nadzieniem 100 g
78,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-05-07
Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
77,50zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-05-13

inne produkty marki Alce Nero

Firma Alce Nero prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 20 kwietnia 2012 - aktualnie dostępnych jest 57 produktów marki Alce Nero.

Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
BIO 100% arabica 250 g
190,32zł/kg

Cena: 47,58 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-17
Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
100% arabica 250 g
181,76zł/kg

Cena: 45,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-10
Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
kawa mielona 250 g
191,96zł/kg

Cena: 47,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-17
Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
fusilli BIO 500 g
18,78zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-17
Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
z płaskurki razowy BIO 500 g
30,34zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-28
Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
płaskurki razowy BIO 500 g
31,02zł/kg

Cena: 15,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-09
Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
Farro z płaskurki BIO 500 g
32,26zł/kg

Cena: 16,13 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-08-22
Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
trójkolorowy świderki BIO 500 g
23,64zł/kg

Cena: 11,82 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5