Alb Gold Makaron Safari dla dzieci BIO

Alb Gold
52Alb Gold Makaron Safari dla dzieci BIO

Składniki:

ekologiczna semolina z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

Wartość energetyczna: 1528 kJ / 360 kcal;

Tłuszcz: 1,50 g;

W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g;

Węglowodany: 73,0 g;

W tym cukry: 0,20 g;

Błonnik: 3,40 g;

Białko: 12,0 g;

Sól: 0,02 g.

Alb Gold Makaron Safari dla dzieci BIOAlb Gold Makaron Safari dla dzieci BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-03-31

pojemność

cena za kilogram

27,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4018722302582

4018722302582

Cena: 8,27 zł

8.27 PLN 2028-03-31 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Makaron Safari dla dzieci BIO firmy Alb Gold.

Jak powstał produkt Makaron Safari dla dzieci BIO firmy Alb Gold - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Semolina z pszenicy durum* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Producent marki Alb Gold opisuje Makaron Safari dla dzieci BIO tak:

Składniki:

ekologiczna semolina z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

Wartość energetyczna: 1528 kJ / 360 kcal;

Tłuszcz: 1,50 g;

W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g;

Węglowodany: 73,0 g;

W tym cukry: 0,20 g;

Błonnik: 3,40 g;

Białko: 12,0 g;

Sól: 0,02 g.


Jakie recenzje zebrał produkt Makaron Safari dla dzieci BIO marki Alb Gold? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii makaron

    Produkt Makaron Safari dla dzieci BIO firmy Alb Gold znajduje się w kategorii makaron, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu makaron:

    Alb Gold Makaron Dinos dla dzieci Alb Gold Makaron Dinos dla dzieci
    BIO 300 g
    26,20zł/kg

    Cena: 7,86 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-11
    Alb Gold Makaron Farm dla dzieci Alb Gold Makaron Farm dla dzieci
    BIO 300 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-02-27
    Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
    trójkolorowy Disney Auta BIO 300 g
    27,47zł/kg

    Cena: 8,24 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-07-23
    Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
    trójkolorowy Disney Princess BIO 300 g
    26,17zł/kg

    Cena: 7,85 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-12-03
    Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
    trójkolorowy Disney Mickey BIO 300 g
    27,73zł/kg

    Cena: 8,32 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-12-03
    Fruchtbar Makaron z pszenicy durum Fruchtbar Makaron z pszenicy durum
    Pomidory i Szpinak BIO po 12. miesiącu 300 g
    42,23zł/kg

    Cena: 12,67 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-08-27
    Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
    400 g
    14,63zł/kg

    Cena: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-09-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2029-12-30

    inne produkty marki Alb Gold

    Czy znasz już markę Alb Gold? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Alb Gold od 15 stycznia 2016.

    Alb-Gold Makaron orkiszowy świderki Alb-Gold Makaron orkiszowy świderki
    BIO 500 g
    26,28zł/kg

    Cena: 13,14 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-04-23
    Alb Gold makaron świderki gryczany Alb Gold makaron świderki gryczany
    bezglutenowy BIO 250 g
    49,44zł/kg

    Cena: 12,36 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-11-29
    Alb Gold Makaron Penne Alb Gold Makaron Penne
    ryżowy razowy bezglutenowy BIO 250 g
    44,84zł/kg

    Cena: 11,21 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-01-15
    Alb Gold makaron Spaghetti Alb Gold makaron Spaghetti
    gryczany Bezglutenowy BIO 500 g
    33,48zł/kg

    Cena: 16,74 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-04-18
    Alb Gold Makaron kukurydziano Alb Gold Makaron kukurydziano
    - ryżowy spaghetti bezglutenowy BIO 500 g
    27,40zł/kg

    Cena: 13,70 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-04-14
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5