Aga Holtex Bakalie Żurawina suszona

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Żurawina suszona firmy Aga Holtex?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Żurawina suszona marki Aga Holtex:
żurawina suszona, cukier, olej słonecznikowy.
| Wartości odżywcze (%) | Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1495 kJ/353 kcal |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 84 g |
| - w tym cukry | 67 g |
| Błonnik | 5,0 g |
| Białko | 0,5 g |
| Sól | 0,01 g |
| Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie 80 g zawiera ok. 3 sugerowanych porcji produktu (1 porcja = 30 g produktu) |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Aga Holtex opisuje Żurawina suszona tak:
w 100 g 1495 kJ/353 kcal
* referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal)
ul. Dworcowa 11
43-502 Czechowice-Dziedzice
Polska
ul. Dworcowa 11
43-502 Czechowice-Dziedzice
Polska
Jakie recenzje zebrał produkt Żurawina suszona marki Aga Holtex? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 9 ocen.
- Anja , 2016-10-27 18:03:16Błędny opis 80g, a nie 100g
- Gracja , 2015-09-10 22:01:18Równie smaczna jak żurawina droższych marek
- Michał , 2015-09-10 11:27:02bardzo dobre bakalie
inne produkty w kategorii owoce suszone
Produkt Żurawina suszona firmy Aga Holtex znajduje się w kategorii owoce suszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce suszone:
suszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (40%), olej słonecznikowy* (0,1%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/34149.htmlsuszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (39%), olej słonecznikowy* (1%) (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).
Cena: 44,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/40293.htmlCena: 5,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Zurawina_suszona/47805.htmlCena: 6,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Zurawina_wielkoowocowa/49029.htmlżurawina (żurawina suszona, cukier, olej slonecznikowy, kwas cytrynowy- regulator kwasowości), orzechy arachidowe, migdały, orzechy nerkowca.
Cena: 10,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Mieszanka_Zurawinowo_orzechowa/50903.html2026-12-31
Cena: 12,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Zurawina_suszona/50915.htmlSuszona żurawina* (60%), koncentrat soku jabłkowego* (39%), olej słonecznikowy* (1%). (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 15,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Zurawina_slodzona_sokiem_jablkowym_BIO/71596.html2028-01-15






Koszyk z zakupami