Maluta Masło ekstra

Cena: 5,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Maslo_ekstra/61218.htmlNa tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Masło Ekstra firmy Maluta.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Masło Ekstra marki Maluta:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3058 kJ / 744 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 49 g |
| Węglowodany | 0,7 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0,02 g |
| Witamina A | 823 µg - 103 %* |
| Witamina E | 1,95 mg - 16 %* |
| *% Referencyjnej Wartości Spożycia |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Maluta opisuje Masło Ekstra tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Masło Ekstra firmy Maluta? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 13 ocen.
- Malgoska Biernacka , 2026-03-09 14:03:17Maslo ma wspamialy smak
- Marek , 2025-11-30 15:57:59Ok.
- Małgorzata Kopcińska , 2018-08-07 13:09:53Doskonałe ,pyszne , prawdziwe masło Polecam w 100%
inne produkty w kategorii masło
Produkt Masło Ekstra firmy Maluta znajduje się w kategorii masło, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu masło:
Cena: 6,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Laciate_Maslo_83_tl./21053_2427853_629.htmlCena: 13,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Kerrygold_tradycyjne_maslo_irlandzkie/25441.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_Maslo_wiejskie_83/55794.htmlCena: 13,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Kerrygold_tradycyjne_maslo_irlandzkie_solone/100615.htmlCena: 6,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolmlecz_Maslo_ekstra_wiejskie_83/101642.htmlPoznaj produkty marki Maluta - w aktualnej ofercie mamy 10 produktów Maluta.
mleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Cena: 5,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Balkanski_jogurt_lekki/26732.html2026-06-10
mleko, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Cena: 1,98 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Jogurt_naturalny_2.5/78528_2427635_198.htmlCena: 3,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_twarog_mielony_3krotnie_swiezy_poltlusty/82128_2426645_329.htmlCena: 4,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Ayran_Turecki_przysmak/110406.html2026-06-01
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Cena: 4,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Skyr_Jogurt_typu_islandzkiego_naturalny/125374.html2026-06-02






Koszyk z zakupami