Provitus Marynowana papryka czerwona

Provitus
Provitus Marynowana papryka czerwonaProvitus Marynowana papryka czerwona
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

17,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580000702

5900580000702

Cena: 10,43 zł

10.43 PLN 2028-09-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Marynowana papryka czerwona. Produkt pasteryzowany marki Provitus?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Provitus Marynowana papryka czerwona? Sprawdź listę składników:

papryka (45 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, gorczyca, przyprawy aromatyczno-smakowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu 100 g (po odsączeniu)
Wartość energetyczna197 kJ / 47 kcal
Tłuszcz0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany10,5 g
w tym cukry9,5 g
Błonnik0,5 g
Białko0,5 g
Sól1 g

Gorczyca : Zawiera

Producent marki Provitus opisuje Marynowana papryka czerwona. Produkt pasteryzowany tak:

Provitus
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Marynowana papryka czerwona. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149 Zakład w Zambrowie: ul. Magazynowa 4, 18-300 Zambrów
Adres zwrotny:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Provitus Marynowana papryka czerwona do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

Provitus Marynowana papryka Provitus Marynowana papryka
kalifornijska 600 g
17,38zł/kg

Cena: 10,43 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-10-30
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
Rolnik Peperoni papryka marynowana Rolnik Peperoni papryka marynowana
720 ml
16,03zł/l

Cena: 11,54 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-12-31
Campomar Nature Papryka Jalapeno Campomar Nature Papryka Jalapeno
Zielona Krojona w zalewie BIO 350 g
34,83zł/kg

Cena: 12,19 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-15
Hektor Papryka konserwowa Hektor Papryka konserwowa
900 ml
11,49zł/l

Cena: 10,34 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-10-30
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21

inne produkty marki Provitus

Czy znasz już markę Provitus? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Provitus od 30 września 2007.

Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
babcine 480 g
14,56zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-31
Provitus chrzan śmietankowy Provitus chrzan śmietankowy
Data przyd. 2027-01-20
Provitus chrzan z żurawiną Provitus chrzan z żurawiną
Data przyd. 2027-04-28
Provitus Kapusta Zasmażana Provitus Kapusta Zasmażana
Czerwona 480 g
15,60zł/kg

Cena: 7,49 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-28
Provitus Marchewka zasmażana Provitus Marchewka zasmażana
z groszkiem 480 g
15,15zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2027-12-30
Provitus Marchewka zasmażana Provitus Marchewka zasmażana
Babcina 480 g
15,15zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5