Halls cukierki porzeczka

Halls
Halls cukierki porzeczkaHalls cukierki porzeczka
masa netto

masa netto

33 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-04

pojemność

cena za kilogram

67,88 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

50960767

Cena: 2,24 zł

2.24 PLN 2027-11-04 NewCondition

Czy warto kupić produkt Cukierki o smaku owoców leśnych marki Halls?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Halls cukierki porzeczka? Sprawdź listę składników:

cukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1646 kJ
387 kcal
Tłuszcz0.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0.00 g
Węglowodany96.00 g
Cukry ogółem77.00 g
Białko<0.10 g
Równoważna zawartość soli0.02 g

Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera

Producent marki Halls opisuje Cukierki o smaku owoców leśnych tak:

Halls
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Cukierki o smaku owoców leśnych.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adres zwrotny:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006

inne produkty w kategorii cukierki

Halls cukierki porzeczka w sklepie dodomku.pl należy do kategorii cukierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 60 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Halls cukierki miód i cytryna Halls cukierki miód i cytryna
33 g
67,88zł/kg

Cena: 2,24 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2028-02-19
Halls cukierki extra mocne Halls cukierki extra mocne
33 g
68,79zł/kg

Cena: 2,27 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-12-14
Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Data przydatności
2027-07-30
Halls cukierki Halls cukierki
miętowo-eukaliptusowe

Cena: 2,34 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2028-06-17
Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Data przyd. 2027-09-30
Wawel Michałki Zamkowe cukierki Wawel Michałki Zamkowe cukierki
w czekoladzie 1 kg

Cena: 44,89 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-02-25
Nimm2 Nadziewane cukierki Nimm2 Nadziewane cukierki
pomarańczowe i cytrynowe wzbogacone witaminami 90 g
55,44zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5