Bio Planet Mąka orkiszowa razowa typ 2000 BIO

Bio Planet

Mąka ORKISZOWA razowa może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciast, ciastek, naleśników, placuszków i klusek.

Bio Planet Mąka orkiszowa razowa typ 2000 BIOBio Planet Mąka orkiszowa razowa typ 2000 BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

15,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665508

5907814665508

Cena: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-03-31 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Bio Planet Mąka orkiszowa razowa typ 2000 BIO marki Bio Planet?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bio Planet:

ekologiczna mąka z PSZENICY ORKISZ razowa typ 2000.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1358 kJ/320 kcal
Tłuszcz 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,9 g
Węglowodany 67 g
w tym cukry 0,9 g
Błonnik 17 g
Białko 15 g
Sól 0 g


Informacja alergiczna:Produkt zawiera alergen: gluten. Może zawierać alergeny: orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


Producent marki Bio Planet opisuje Bio Planet Mąka orkiszowa razowa typ 2000 BIO tak:

Mąka ORKISZOWA razowa może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi mąkami do wypieku chleba, ciast, ciastek, naleśników, placuszków i klusek.


Marka:

Bio Planet


inne produkty w kategorii mąka

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Bio Planet Mąka orkiszowa razowa typ 2000 BIO został przypisany do kategorii mąka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Melvit Skrobia ziemniaczana Melvit Skrobia ziemniaczana
500 g
9,98zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2031-07-05
Bio Planet Mąka ryżowa Bio Planet Mąka ryżowa
pełnoziarnista bezglutenowa BIO 500 g
19,38zł/kg

Cena: 9,69 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-05-31
Bio Planet mąka gryczana Bio Planet mąka gryczana
pełnoziarnista BIO 500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-04
Bio Planet Mąka jaglana BIO Bio Planet Mąka jaglana BIO
500 g
14,86zł/kg

Cena: 7,43 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-12
Dary Natury Mąka z topinamburu BIO Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
bezglutenowa 500 g
65,52zł/kg

Cena: 32,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-03
Dary Natury Mąka z żołędzi BIO Dary Natury Mąka z żołędzi BIO
bezglutenowa 500 g
33,52zł/kg

Cena: 16,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
Radix-Bis Mąka tapiokowa Radix-Bis Mąka tapiokowa
500 g
16,46zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-26
Melvit Mąka jaglana Melvit Mąka jaglana
500 g
12,38zł/kg

Cena: 6,19 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-01

inne produkty marki Bio Planet

Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5