Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami BIO

Charsznickie Pola Natury

Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami

Charsznicka Kapusta zasmażana  z borowikami BIOCharsznicka Kapusta zasmażana  z borowikami BIO
BIO
masa netto

masa netto

650 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-15

pojemność

cena za kilogram

18,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904261538027

5904261538027

Cena: 11,99 zł

11.99 PLN 2026-11-15 NewCondition

Czy warto kupić produkt Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami BIO marki Charsznickie Pola Natury?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami BIO marki Charsznickie Pola Natury:

46% Kapusta kiszona, (kapusta biała, sól), 20% kapsuta Biała, 18% sos (woda, cukier trzcinowy, olej rzepakowy, pieprz, mąka, przyprawy), 10% grzyby (borowik) 6,5% cebula


Producent marki Charsznickie Pola Natury opisuje Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami BIO tak:

Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami


inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 300 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
Charsznickie Pola Natury Surówka Charsznickie Pola Natury Surówka
z kapusty kiszonej BIO 650 g
19,09zł/kg

Cena: 12,41 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2026-11-30
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21
Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
510 g
11,51zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-17
Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
babcine 480 g
14,56zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-31

inne produkty marki Charsznickie Pola Natury

Czy znasz już markę Charsznickie Pola Natury? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Charsznickie Pola Natury od 20 marca 2026.

Charsznicka Naturalna Charsznicka Naturalna
kapusta kiszona bez konserwantów 1 kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-30
Charsznickie ogórki kiszone Charsznickie ogórki kiszone
bez konserwantów 1.4 kg
9,56zł/kg

Cena: 13,39 zł

PLN
1
85
Data przyd. 2026-11-30
Charsznicki Ekologiczny sok 100% Charsznicki Ekologiczny sok 100%
z kiszonej kapusty 500 ml
17,98zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Ogórki Charsznickie Pola Natury Ogórki
kiszone BIO 1 kg

Cena: 13,84 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Kapusta Charsznickie Pola Natury Kapusta
kiszona BIO 750 g
16,33zł/kg

Cena: 12,25 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Sok 100% z buraków kiszonych 500 ml
17,38zł/l

Cena: 8,69 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Przecier z ogórków kiszonych 800 g
15,15zł/kg

Cena: 12,12 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
ogórków kiszonych BIO 500 ml
17,98zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5