Lisner O Mamo! Sałatka wegetariańska z białą kapustą

Lisner
15
Pudelka przyszły porozrywane i to już trzeci raz.Duży karton,mały karton i nic.Pudełka powinny być pakowane dodatkowo w folię.Jesli są luzem to latają na wszystkie strony i kaleczą ostrymi kantami inne pudelka rozrywając je.Lisner O Mamo! Sałatka wegetariańska z białą kapustą
32Lisner O Mamo! Sałatka wegetariańska z białą kapustą
Lisner O Mamo! Sałatka wegetariańska z białą kapustąLisner O Mamo! Sałatka wegetariańska z białą kapustą
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-08

pojemność

cena za kilogram

26,21 zł / kg

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344028751

5900344028751

Cena: 3,67 zł

3.67 PLN 2026-11-08 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Sałatka z białą kapustą i warzywami firmy Lisner?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Lisner O Mamo! Sałatka wegetariańska z białą kapustą? Sprawdź listę składników:

33% kapusta biała, olej rzepakowy, 13 % marchew gotowana, 8,5 % seler gotowany, woda, 6 % kukurydza konserwowa, cukier, 4 % ogórek konserwowy, sól, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, mielona gorczyca, kurkuma, żółtko jaja, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia916 kJ / 222 kcal
Tłuszcz20,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry7,5 g
Białko0,8 g
Sól1,3 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać

Producent marki Lisner opisuje Sałatka z białą kapustą i warzywami tak:

Lisner
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sałatka z białą kapustą i warzywami.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Przygotowanie i stosowanie:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Rodzaj opakowania:Pot
Adres producenta:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Adres zwrotny:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Sałatka z białą kapustą i warzywami firmy Lisner. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Danuta Chmura , 2026-08-20 12:28:48Pudelka przyszły porozrywane i to już trzeci raz.Duży karton,mały karton i nic.Pudełka powinny być pakowane dodatkowo w folię.Jesli są luzem to latają na wszystkie strony i kaleczą ostrymi kantami inne pudelka rozrywając je.



inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Wyrób firmy Lisner o nazwie Sałatka z białą kapustą i warzywami został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
jajkiem 140 g
25,50zł/kg

Cena: 3,57 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2026-11-07
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna Lisner O Mamo! Sałatka warzywna
polska 140 g
25,50zł/kg

Cena: 3,57 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-11-09
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
kukurydzą 140 g
26,21zł/kg

Cena: 3,67 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-01
P R Z E C E N A -10%
Lisner O Mamo! Sałatka jajeczna ze Lisner O Mamo! Sałatka jajeczna ze
szczypiorkiem 140 g
31,43zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-12
Lisner Sałatka z szynką i jajkiem Lisner Sałatka z szynką i jajkiem
Data przyd. 2026-11-06
Lisner O Mamo! Sałatka gyros Lisner O Mamo! Sałatka gyros
z kurczakiem 140 g
34,43zł/kg

Cena: 4,82 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-26
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21

inne produkty marki Lisner

Firma Lisner prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 7 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 36 produktów marki Lisner.

Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
śmietanowym 300 g
37,53zł/kg

Cena: 11,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-11
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
musztardowym 300 g
38,07zł/kg

Cena: 11,42 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-25
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
koperkowym 280 g
40,79zł/kg

Cena: 11,42 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-11
Lisner rolmopsy w aromatycznej Lisner rolmopsy w aromatycznej
zalewie korzennej 400 g
36,53zł/kg

Cena: 14,61 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-27
Lisner filety śledziowe a'la matjas Lisner filety śledziowe a'la matjas
Data przyd. 2026-10-31
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
jajeczna ze szczypiorkiem 80 g
54,75zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-09
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5