Mr. Ming Makaron ryżowy Nitki Bezglutenowy

Czy warto kupić produkt Makaron ryżowy nitki marki Mr.Ming?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Mr. Ming Makaron ryżowy Nitki Bezglutenowy? Sprawdź listę składników:
mąka ryżowa
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 366 kJ/1553 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| W tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 83 g |
| W tym cukry | 0 g |
| Białko | 5,8 g |
| Sól | 0,05 g |
| Gluten : | Nie zawiera |
Producent marki Mr.Ming opisuje Makaron ryżowy nitki tak:
inne produkty w kategorii makaron
Mr. Ming Makaron ryżowy Nitki Bezglutenowy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii makaron. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 161 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
mąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
Cena: 3,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_4Jajeczna_Makaron_Nitki/85384.htmlCena: 12,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Makaron_Swiderki_Fusilli_kukurydzianoryzowy_Bezglutenowy_BIO/54045.htmlCena: 12,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Makaron_Penne_kukurydzianoryzowy_Bezglutenowy_BIO/54046.html2028-05-29
Cena: 11,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Makaron_Spaghetti_kukurydzianoryzowy_Bezglutenowy_BIO/54047.html2028-10-17
Woda oczyszczona, mąka konjac*, błonnik owsiany* (bez glutenu) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 9,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Better_Than_Makaron_Konjac_Spaghetti_Bezglutenowy_BIO/57961.html2027-09-10
Woda oczyszczona, mąka konjac*, błonnik owsiany* (bez glutenu) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 9,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Better_Than_Makaron_Konjac_Noodle_Bezglutenowy_BIO/57963.html2027-08-04
Cena: 12,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Dalla_Costa_Makaron_z_ryzu_brazowego_farma_bezglutenowy_BIO/75836.html2028-09-01
Woda oczyszczona, mąka konjac*, błonnik owsiany* (bez glutenu) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 9,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Better_Than_Makaron_Konjac_Angel_Hair_Bezglutenowy_BIO/83190.html






Koszyk z zakupami