Żywność bez glutenu, produkty bezglutenowe.

 
5902172001524 5902172001524 Kupiec
Kupiec Wafle ryżowe naturalne, Kupiec Wafle ryżowe naturalne,
lekkie i chrupkie 120 g
38,92zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
13
Kupiec Wafle ryżowe naturalne,
4 5
4.5 5 Kupiec Wafle ryżowe naturalne,
Data przyd. 2027-07-31
5902172001555 5902172001555 Kupiec
Kupiec Wafle ryżowe z solą Kupiec Wafle ryżowe z solą
morską, lekkie i chrupkie 12 sztuk 120 g
38,83zł/kg

Cena: 4,66 zł

PLN
1
1
Kupiec Wafle ryżowe z solą
2 5
2.5 6 Kupiec Wafle ryżowe z solą
Data przyd. 2027-05-30
5902172001555 5902172001555 Kupiec
Kupiec Wafle ryżowe z solą Kupiec Wafle ryżowe z solą
morską, lekkie i chrupkie 12 sztuk 120 g
39,58zł/kg

Cena: 4,75 zł

PLN
1
14
Kupiec Wafle ryżowe z solą
2 5
2.5 6 Kupiec Wafle ryżowe z solą
Data przyd. 2027-07-31
5906747170479 5906747170479 Kupiec
Kupiec wafle ryżowe tradycyjne Kupiec wafle ryżowe tradycyjne
90 g
51,67zł/kg

Cena: 4,65 zł

PLN
1
15
Kupiec wafle ryżowe tradycyjne
5 5
5 3 Kupiec wafle ryżowe tradycyjne
Data przyd. 2027-06-30
5902172001944 5902172001944 Kupiec
Kupiec wafle ryżowe Kupiec wafle ryżowe
wieloziarniste 20% Gratis 90 g
50,89zł/kg

Cena: 4,58 zł

PLN
1
10
Kupiec wafle ryżowe
5 5
5 1 Kupiec wafle ryżowe
Data przyd. 2027-04-30
5902180470336 5902180470336 Sonko
Sonko Milk Wafle ryżowe Sonko Milk Wafle ryżowe
w czekoladzie mlecznej 65 g
104,77zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
10
Sonko Milk Wafle ryżowe
5 5
5 6 Sonko Milk Wafle ryżowe
Data przyd. 2027-09-11
5902180010334 5902180010334 Sonko
Sonko wafle ryżowe naturalne Sonko wafle ryżowe naturalne
130 g
36,15zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
62
Sonko wafle ryżowe naturalne
4 5
4.5 12 Sonko wafle ryżowe naturalne
Data przyd. 2027-09-15
5902180202333 5902180202333 Sonko
Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
5 5
5 7 Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
Data przyd. 2027-05-12
5902180020333 5902180020333 Sonko
Sonko wafle ryżowe z solą morską Sonko wafle ryżowe z solą morską
130 g
37,08zł/kg

Cena: 4,82 zł

PLN
1
11
Sonko wafle ryżowe z solą morską
4 5
4 7 Sonko wafle ryżowe z solą morską
Data przyd. 2027-09-25
5902180020333 5902180020333 Sonko
Sonko wafle ryżowe z solą morską Sonko wafle ryżowe z solą morską
130 g
37,85zł/kg

Cena: 4,92 zł

PLN
1
16
Sonko wafle ryżowe z solą morską
4 5
4 7 Sonko wafle ryżowe z solą morską
Data przyd. 2027-12-01
 
pomińnabiał
5907070004110 5907070004110 Lazur
P R Z E C E N A -16%
Lazur ser pleśniowy srebrzysty Lazur ser pleśniowy srebrzysty
100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Lazur ser pleśniowy srebrzysty
5 5
5 1 Lazur ser pleśniowy srebrzysty
Data przyd. 2026-10-13
5907070003113 5907070003113 Lazur
P R Z E C E N A -16%
Lazur ser pleśniowy złocisty Lazur ser pleśniowy złocisty
100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Lazur ser pleśniowy złocisty
5 5
5 2 Lazur ser pleśniowy złocisty
Data przyd. 2026-10-13
5907070001126 5907070001126 Lazur
Lazur ser pleśniowy turkusowy Lazur ser pleśniowy turkusowy
100 g
71,70zł/kg

Cena: 7,17 zł

PLN
1
7
Lazur ser pleśniowy turkusowy
5 5
5 1 Lazur ser pleśniowy turkusowy
Data przyd. 2026-10-21
4014500043326 4014500043326 Zott
Monte Zott deser mleczny Monte Zott deser mleczny
z czekoladą 6 kubków 55 g
154,91zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
2
Monte Zott deser mleczny
5 5
5 1 Monte Zott deser mleczny
Data przyd. 2026-11-09
4014500043326 4014500043326 Zott
Monte Zott deser mleczny Monte Zott deser mleczny
z czekoladą 6 kubków 55 g
162,73zł/kg

Cena: 8,95 zł

PLN
1
8
Monte Zott deser mleczny
5 5
5 1 Monte Zott deser mleczny
Data przyd. 2026-12-15
 
8718976015233 8718976015233 Amaizin
Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31
5901044003604 5901044003604 Roleski
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Roleski Musztarda Chrzanowa
4 5
4.5 4 Roleski Musztarda Chrzanowa
Data przyd. 2027-08-10
5901044038446 5901044038446 Roleski
Roleski Musztarda Dijon Roleski Musztarda Dijon
bez dodatku cukru 165 g
24,18zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Roleski Musztarda Dijon
5 5
5 2 Roleski Musztarda Dijon
Data przyd. 2027-03-16
5901044005813 5901044005813 Roleski
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Roleski Musztarda Francuska
5 5
5 4 Roleski Musztarda Francuska
Data przyd. 2027-08-06
5901044005806 5901044005806 Roleski
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Roleski Musztarda Jerozolimska
5 5
5 7 Roleski Musztarda Jerozolimska
Data przyd. 2027-06-12
5901044016802 5901044016802 Roleski
Roleski Musztarda miodowa Roleski Musztarda miodowa
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
16
Roleski Musztarda miodowa
5 5
5 9 Roleski Musztarda miodowa
Data przyd. 2027-07-30
5901044003581 5901044003581 Roleski
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Roleski Musztarda stołowa
4 5
4.5 7 Roleski Musztarda stołowa
Data przyd. 2027-06-24
 
8009004811546 8009004811546 Alce Nero
Alce Nero Makaron Penne Alce Nero Makaron Penne
kukurydziano-ryżowy Bezglutenowy BIO 250 g
48,72zł/kg

Cena: 12,18 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-11-26
8594006666480 8594006666480 Amylon
Amylon Budyń czekoladowy Amylon Budyń czekoladowy
bezglutenowy BIO 40 g
99,75zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Amylon Budyń czekoladowy
4 5
4 1 Amylon Budyń czekoladowy
Data przyd. 2028-01-20
8594006666497 8594006666497 Amylon
Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
bezglutenowy 40 g
108,75zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
2
Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
5 5
5 2 Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
Data przyd. 2028-03-12
8594006668224 8594006668224 Amylon
Amylon Kisiel truskawkowy Amylon Kisiel truskawkowy
bezglutenowy BIO 30 g
79,67zł/kg

Cena: 2,39 zł

PLN
1
4
Amylon Kisiel truskawkowy
5 5
5 1 Amylon Kisiel truskawkowy
Data przyd. 2028-05-25
8594006668279 8594006668279 Amylon
Amylon Proszek do pieczenia Amylon Proszek do pieczenia
bezglutenowy BIO 12 g
151,67zł/kg

Cena: 1,82 zł

PLN
1
32
Amylon Proszek do pieczenia
4 5
4.5 4 Amylon Proszek do pieczenia
Data przyd. 2028-02-06
4005394145104 4005394145104 BIOVEGAN
Biovegan Barwniki spożywcze Biovegan Barwniki spożywcze
bezglutenowe 6x8g BIO 40 g
824,75zł/kg

Cena: 32,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-31
5900020000774 5900020000774 Nestle
Nestle cornflakes płatki Nestle cornflakes płatki
śniadaniowe 250 g
28,84zł/kg

Cena: 7,21 zł

PLN
1
10
Nestle cornflakes płatki
5 5
5 3 Nestle cornflakes płatki
Data przyd. 2027-07-30
5907569004126 5907569004126 Radix
Radix-Bis płatki owsiane Radix-Bis płatki owsiane
bezglutenowe pełnoziarniste 400 g
24,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-16
5907569004133 5907569004133 Radix
Radix-Bis płatki owsiane Radix-Bis płatki owsiane
błyskawiczne bezglutenowe 400 g
24,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
3
Radix-Bis płatki owsiane
5 5
5 1 Radix-Bis płatki owsiane
Data przyd. 2027-07-11
5902180510100 5902180510100 Sonko
Sonko Ryż czerwony Sonko Ryż czerwony
200 g
34,95zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Sonko Ryż czerwony
5 5
5 1 Sonko Ryż czerwony
Data przyd. 2027-05-28
 
5900909000420 5900909000420 Puchatek
Puchatek 10 witamin kakao słodkie Puchatek 10 witamin kakao słodkie
Puchatek 10 witamin kakao słodkie
4 5
4.5 5 Puchatek 10 witamin kakao słodkie
Data przyd. 2027-09-30
 
5425007880403 5425007880403 BELVAS
Belvas Belgijskie czekoladki serca Belvas Belgijskie czekoladki serca
BIO
Belvas Belgijskie czekoladki serca Belvas Belgijskie czekoladki serca
z karmelem i solą morską bezglutenowe Fair 100 g
265,70zł/kg

Cena: 26,57 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-05
5425007880526 5425007880526 BELVAS
Belvas Belgijskie czekoladki Belvas Belgijskie czekoladki
truffle z migdałami BIO 100 g
272,10zł/kg

Cena: 27,21 zł

PLN
1
1
Belvas Belgijskie czekoladki
3 5
3.5 2 Belvas Belgijskie czekoladki
Data przyd. 2027-05-18
5908221100811 5908221100811 Tygryski
Tygryski chrupki kukurydziane Tygryski chrupki kukurydziane
o smaku czekoladowym 70 g
45,00zł/kg

Cena: 3,15 zł

PLN
1
6
Tygryski chrupki kukurydziane
4 5
4.5 6 Tygryski chrupki kukurydziane
Data przyd. 2027-03-30
5908221100910 5908221100910 Tygryski
Tygryski chrupki kukurydziane Tygryski chrupki kukurydziane
o smaku truskawkowym 70 g
45,00zł/kg

Cena: 3,15 zł

PLN
1
19
Tygryski chrupki kukurydziane
4 5
4.5 6 Tygryski chrupki kukurydziane
Data przyd. 2027-05-30
 
5900852008351 5900852008351 BoboVita
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
BoboVita obiadek marchewka
5 5
5 6 BoboVita obiadek marchewka
Data przyd. 2027-08-13
9062300114130 9062300114130 Hipp
HiPP BIO od pokoleń, Brzoskwinie HiPP BIO od pokoleń, Brzoskwinie
i morele z twarożkiem po 6. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
39
HiPP BIO od pokoleń, Brzoskwinie
5 5
5 10 HiPP BIO od pokoleń, Brzoskwinie
Data przyd. 2027-04-30
9062300114222 9062300114222 Hipp
HiPP Jabłka, truskawki i maliny HiPP Jabłka, truskawki i maliny
z jogurtem BIO po 6. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
35
HiPP Jabłka, truskawki i maliny
5 5
5 10 HiPP Jabłka, truskawki i maliny
Data przyd. 2027-01-31
9062300110484 9062300110484 Hipp
HiPP Ryż mleczny z jabłkami BIO HiPP Ryż mleczny z jabłkami BIO
po 9. miesiącu 200 g
34,25zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
4
HiPP Ryż mleczny z jabłkami BIO
5 5
5 6 HiPP Ryż mleczny z jabłkami BIO
Data przyd. 2026-12-31
9062300083511 9062300083511 Hipp
HiPP ORS 200 Kleik HiPP ORS 200 Kleik
marchwiowo - ryżowy po 4. miesiącu 200 ml
30,40zł/l

Cena: 6,08 zł

PLN
1
12
HiPP ORS 200 Kleik
5 5
5 5 HiPP ORS 200 Kleik
Data przyd. 2028-02-29
9062300126638 9062300126638 Hipp
HIPP Ziemniaki z buraczkami, HIPP Ziemniaki z buraczkami,
jabłkiem i delikatną wołowiną BIO po 7. miesiącu 220 g
32,41zł/kg

Cena: 7,13 zł

PLN
1
63
HIPP Ziemniaki z buraczkami,
4 5
4.5 18 HIPP Ziemniaki z buraczkami,
Data przyd. 2027-11-30
9062300109365 9062300109365 Hipp
HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem
BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
32
HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem
4 5
4.5 21 HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem
Data przyd. 2028-01-31
9062300108085 9062300108085 Hipp
HiPP Maliny i jabłka HiPP Maliny i jabłka
z kleikiem ryżowym BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
36
HiPP Maliny i jabłka
4 5
4.5 11 HiPP Maliny i jabłka
Data przyd. 2027-07-31
9062300025511 9062300025511 Hipp
HiPP Młoda marchewka z ryżem HiPP Młoda marchewka z ryżem
i cielęciną BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
43
HiPP Młoda marchewka z ryżem
4 5
4.5 17 HiPP Młoda marchewka z ryżem
Data przyd. 2027-12-31
9062300033318 9062300033318 Hipp
HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
37
HiPP Młode jarzynki z ryżem
4 5
4.5 13 HiPP Młode jarzynki z ryżem
Data przyd. 2027-06-30
9062300106999 9062300106999 Hipp
HiPP Potrawka z ziemniaczkami HiPP Potrawka z ziemniaczkami
i królikiem po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
113
HiPP Potrawka z ziemniaczkami
4 5
4.5 15 HiPP Potrawka z ziemniaczkami
Data przyd. 2028-01-31
9062300107002 9062300107002 Hipp
HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
i królikiem po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
70
HiPP Risotto z brokułami
4 5
4.5 15 HiPP Risotto z brokułami
Data przyd. 2028-04-30
9062300033110 9062300033110 Hipp
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
HiPP Risotto z marchewką i indykiem
4 5
4.5 15 HiPP Risotto z marchewką i indykiem
Data przyd. 2027-06-30
9062300091011 9062300091011 Hipp
HiPP młoda marchew z ziemniakami HiPP młoda marchew z ziemniakami
BIO po 4. miesiącu 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
41
HiPP młoda marchew z ziemniakami
4 5
4.5 26 HiPP młoda marchew z ziemniakami
Data przyd. 2027-11-30
9062300111856 9062300111856 Hipp
HiPP zupka warzywna z indykiem HiPP zupka warzywna z indykiem
BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
43
HiPP zupka warzywna z indykiem
4 5
4.5 15 HiPP zupka warzywna z indykiem
Data przyd. 2027-10-31
9062300123613 9062300123613 Hipp
Hipp Marchewka z ziemniaczkami Hipp Marchewka z ziemniaczkami
i łososiem po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
55
Hipp Marchewka z ziemniaczkami
4 5
4.5 23 Hipp Marchewka z ziemniaczkami
Data przyd. 2027-10-31
9062300109945 9062300109945 Hipp
HiPP Herbatka z dzikiej róży HiPP Herbatka z dzikiej róży
z sokiem z czerwonych owoców BIO po 4. miesiącu 500 ml
16,98zł/l

Cena: 8,49 zł

PLN
1
123
HiPP Herbatka z dzikiej róży
4 5
4.5 12 HiPP Herbatka z dzikiej róży
Data przyd. 2028-01-31
9062300123644 9062300123644 Hipp
HiPP Herbatka z melisy HiPP Herbatka z melisy
z sokiem jabłkowym BIO po 4. miesiącu 500 ml
16,98zł/l

Cena: 8,49 zł

PLN
1
64
HiPP Herbatka z melisy
4 5
4.5 6 HiPP Herbatka z melisy
Data przyd. 2027-06-30
9062300029410 9062300029410 Hipp
HiPP Sok Jabłka-Czerwone Owoce BIO HiPP Sok Jabłka-Czerwone Owoce BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
37
HiPP Sok Jabłka-Czerwone Owoce BIO
5 5
5 9 HiPP Sok Jabłka-Czerwone Owoce BIO
Data przyd. 2028-02-29
9062300029519 9062300029519 Hipp
HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
52
HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
4 5
4.5 15 HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
Data przyd. 2028-06-30
9062300109389 9062300109389 Hipp
HiPP Sok Maliny-Jabłka BIO HiPP Sok Maliny-Jabłka BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
91
HiPP Sok Maliny-Jabłka BIO
5 5
5 13 HiPP Sok Maliny-Jabłka BIO
Data przyd. 2027-12-31
9062300030416 9062300030416 Hipp
HiPP Sok Słodkie Jabłka BIO HiPP Sok Słodkie Jabłka BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
60
HiPP Sok Słodkie Jabłka BIO
5 5
5 12 HiPP Sok Słodkie Jabłka BIO
Data przyd. 2027-12-31
9062300090311 9062300090311 Hipp
HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
krem BIO 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
17
HiPP zupka jarzynowa
4 5
4.5 26 HiPP zupka jarzynowa
Data przyd. 2028-02-29
8591119253880 8591119253880 BoboVita
BoboVita deserek brzoskwinie, BoboVita deserek brzoskwinie,
jabłka i banany po 5. miesiącu 125 g
42,72zł/kg

Cena: 5,34 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-01-07
8591119253910 8591119253910 BoboVita
BoboVita deserek jabłka, banany BoboVita deserek jabłka, banany
i pomarańcze po 6. miesiącu 190 g
34,16zł/kg

Cena: 6,49 zł

PLN
1
12
BoboVita deserek jabłka, banany
5 5
5 3 BoboVita deserek jabłka, banany
Data przyd. 2027-09-01
5900852995576 5900852995576 BoboVita
BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
owoce leśne po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
4
BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
4 5
4.5 6 BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
Data przyd. 2027-11-14
5900852434006 5900852434006 BoboVita
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
BoboVita kaszka ryżowa banan
4 5
4.5 4 BoboVita kaszka ryżowa banan
Data przyd. 2027-11-06
5900852324000 5900852324000 BoboVita
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
BoboVita kaszka ryżowa malina
4 5
4.5 4 BoboVita kaszka ryżowa malina
Data przyd. 2027-10-09
5900852924880 5900852924880 BoboVita
BoboVita kleik ryżowy BoboVita kleik ryżowy
po 4. miesiącu 160 g
34,94zł/kg

Cena: 5,59 zł

PLN
1
1
BoboVita kleik ryżowy
5 5
5 2 BoboVita kleik ryżowy
Data przyd. 2027-10-01
5900852008405 5900852008405 BoboVita
BoboVita obiadek bukiet warzyw BoboVita obiadek bukiet warzyw
z kurczakiem po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
BoboVita obiadek bukiet warzyw
5 5
5 2 BoboVita obiadek bukiet warzyw
Data przyd. 2028-03-30
5900852016769 5900852016769 BoboVita
BoboVita obiadek dynia BoboVita obiadek dynia
z kurczakiem i ziemniaczkami po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
BoboVita obiadek dynia
5 5
5 1 BoboVita obiadek dynia
Data przyd. 2028-02-05
5900852025037 5900852025037 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
w potrawce z cielęciną po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
BoboVita obiadek warzywa
5 5
5 2 BoboVita obiadek warzywa
Data przyd. 2028-07-15
5900852008450 5900852008450 BoboVita
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z delikatną rybą po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
8
BoboVita obiadek warzywa
5 5
5 2 BoboVita obiadek warzywa
Data przyd. 2027-11-19
5900852008382 5900852008382 BoboVita
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
BoboVita obiadek warzywa
5 5
5 4 BoboVita obiadek warzywa
Data przyd. 2028-06-01
5900852008474 5900852008474 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
BoboVita obiadek warzywa
5 5
5 3 BoboVita obiadek warzywa
Data przyd. 2028-03-24
5900852008313 5900852008313 BoboVita
BoboVita zupka jarzynowa BoboVita zupka jarzynowa
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
2
BoboVita zupka jarzynowa
5 5
5 3 BoboVita zupka jarzynowa
Data przyd. 2028-01-15
5900852008320 5900852008320 BoboVita
BoboVita zupka marchewkowa BoboVita zupka marchewkowa
z ryżem po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
3
BoboVita zupka marchewkowa
5 5
5 4 BoboVita zupka marchewkowa
Data przyd. 2027-09-17
5900852130007 5900852130007 BoboVita
BoboVita zupka rosołek z cielęciny BoboVita zupka rosołek z cielęciny
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
54
BoboVita zupka rosołek z cielęciny
5 5
5 3 BoboVita zupka rosołek z cielęciny
Data przyd. 2027-05-27
59005957 BoboVita
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
BoboVita zupka rosołek z kurczaka
5 5
5 2 BoboVita zupka rosołek z kurczaka
Data przyd. 2027-08-06


Gratulacje! Udało Ci się obejrzeć wszystkie produkty oznaczone jako bezglutenowe, możesz jeszcze przejrzeć kategorie:


Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5