5907471408685 5907471408685 dr Gerard
dr Gerard Herbatniki z polewą dr Gerard Herbatniki z polewą
kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 160 g
39,06zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-07-05
5907471414341 5907471414341 dr Gerard
dr Gerard Magic Duet choco dr Gerard Magic Duet choco
herbatniki z kremem czekoladowym 185 g
30,27zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-03-08
5907471411906 5907471411906 dr Gerard
Dr Gerard pryncypałki kokosowe Dr Gerard pryncypałki kokosowe
wafle z kremem 200 g
34,95zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
3
Dr Gerard pryncypałki kokosowe
5 5
5 1 Dr Gerard pryncypałki kokosowe
Data przyd. 2027-02-19
5907471419872 5907471419872 dr Gerard
Dr. Gerard Pryncypałki Black&White Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
5 5
5 2 Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
Data przyd. 2026-12-17
5906372278045 5906372278045 dr Gerard
dr Gerard Pałeczki kremowe dr Gerard Pałeczki kremowe
morelowy smak 170 g
37,12zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-01
5907471442597 5907471442597 dr Gerard
dr Gerard Mafijne Black Herbatniki dr Gerard Mafijne Black Herbatniki
kakaowe z kremem o smaku śmietankowym 216 g
29,35zł/kg

Cena: 6,34 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-29
5907471443785 5907471443785 dr Gerard
dr Gerard Mafijne Duo Herbatniki dr Gerard Mafijne Duo Herbatniki
kakaowe z kremem o smaku śmietankowym i kremem 216 g
25,97zł/kg

Cena: 5,61 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5