5907713373795 5907713373795 Me gusto
Me Gusto Kulki daktylowe o smaku Me Gusto Kulki daktylowe o smaku
brownie BIO 70 g
120,29zł/kg

Cena: 8,42 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-05
5907713373511 5907713373511 Me gusto
Me Gusto Krówki o smaku karmelu Me Gusto Krówki o smaku karmelu
z solą bezmleczne, bezglutenowe BIO 150 g
89,87zł/kg

Cena: 13,48 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-20
5907713374006 5907713374006 Me gusto
Me Gusto Wafelek z kremem Me Gusto Wafelek z kremem
kakaowo - orzechowym słodzony daktylami BIO 30 g
156,33zł/kg

Cena: 4,69 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-02
5907713374013 5907713374013 Me gusto
Me Gusto Wafelek z kremem Me Gusto Wafelek z kremem
arachidowym i solą bez dodatku cukru BIO 30 g
156,33zł/kg

Cena: 4,69 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-15
5201193118908 5201193118908 Melissa
Melissa Primo Gusto makaron Melissa Primo Gusto makaron
lasagne 500 g
15,52zł/kg

Cena: 7,76 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-01-22
5201193119011 5201193119011 Melissa
Melissa Primo Gusto Tortellini Melissa Primo Gusto Tortellini
z szynką prosciutto 250 g
38,48zł/kg

Cena: 9,62 zł

PLN
1
12
Melissa Primo Gusto Tortellini
3 5
3 1 Melissa Primo Gusto Tortellini
Data przyd. 2027-04-25
5901123187126 5901123187126 Woseba
Woseba Ti Meriti Un Caffe Gusto Woseba Ti Meriti Un Caffe Gusto
Raffinato Kawa palona ziarnista 1 kg

Cena: 71,86 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5