5902741005984 5902741005984 Dary Natury
Dary Natury Herbatka z korzenia Dary Natury Herbatka z korzenia
mniszka BIO 100 g
189,90zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-04
5902741006059 5902741006059 Dary Natury
Dary Natury Herbatka ziele Dary Natury Herbatka ziele
macierzanki BIO 25 g
270,40zł/kg

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-01
5902768527421 5902768527421 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO
30 g
260,67zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-02
5902768527605 5902768527605 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa do mięsa Dary Natury Przyprawa do mięsa
wieprzowego BIO 40 g
231,50zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-01
5902768527537 5902768527537 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa prowansalska Dary Natury Przyprawa prowansalska
BIO 20 g
429,50zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-03
5902741008268 5902741008268 Dary Natury
Dary Natury Mąka z topinamburu BIO Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
bezglutenowa 500 g
65,52zł/kg

Cena: 32,76 zł

PLN
1
1
Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
2 5
2 1 Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
Data przyd. 2028-04-03
5902768527087 5902768527087 Dary Natury
Dary Natury Mąka z żołędzi BIO Dary Natury Mąka z żołędzi BIO
bezglutenowa 500 g
33,52zł/kg

Cena: 16,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
5902741007001 5902741007001 Dary Natury
Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-01-04
5902768527919 5902768527919 Dary Natury
Dary Natury Cebula suszona BIO Dary Natury Cebula suszona BIO
40 g
222,00zł/kg

Cena: 8,88 zł

PLN
1
2
Dary Natury Cebula suszona BIO
4 5
4 3 Dary Natury Cebula suszona BIO
Data przyd. 2028-05-03
5902768527964 5902768527964 Dary Natury
Dary Natury Lubczyk BIO Dary Natury Lubczyk BIO
20 g
370,50zł/kg

Cena: 7,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-04
5902741007018 5902741007018 Dary Natury
Dary Natury Chili BIO Dary Natury Chili BIO
30 g
510,33zł/kg

Cena: 15,31 zł

PLN
1
3
Dary Natury Chili BIO
5 5
5 1 Dary Natury Chili BIO
Data przyd. 2027-10-02
5902768527926 5902768527926 Dary Natury
Dary Natury Cząber BIO Dary Natury Cząber BIO
Dary Natury Cząber BIO
5 5
5 1 Dary Natury Cząber BIO
Data przyd. 2027-08-01
5902741007063 5902741007063 Dary Natury
Dary Natury Gałka muszkatołowa Dary Natury Gałka muszkatołowa
mielona BIO 30 g
546,00zł/kg

Cena: 16,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
5902768527933 5902768527933 Dary Natury
Dary Natury Gorczyca biała BIO Dary Natury Gorczyca biała BIO
Data przydatności
2027-11-02
5902741007070 5902741007070 Dary Natury
Dary Natury Goździki całe BIO Dary Natury Goździki całe BIO
30 g
463,00zł/kg

Cena: 13,89 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-02-01
5902741007087 5902741007087 Dary Natury
Dary Natury Goździki mielone BIO Dary Natury Goździki mielone BIO
Data przydatności
2027-11-03
5902741007094 5902741007094 Dary Natury
Dary Natury Imbir mielony BIO Dary Natury Imbir mielony BIO
60 g
246,00zł/kg

Cena: 14,76 zł

PLN
1
2
Dary Natury Imbir mielony BIO
5 5
5 1 Dary Natury Imbir mielony BIO
Data przyd. 2028-01-04
5902768527940 5902768527940 Dary Natury
Dary Natury Jałowiec BIO Dary Natury Jałowiec BIO
Data przydatności
2028-01-02
5902768527957 5902768527957 Dary Natury
Dary Natury Kminek ziarno BIO Dary Natury Kminek ziarno BIO
Data przydatności
2028-03-04
5902741007117 5902741007117 Dary Natury
Dary Natury Kolendra ziarno BIO Dary Natury Kolendra ziarno BIO
Data przydatności
2028-02-01
5902741007124 5902741007124 Dary Natury
Dary Natury Kolendra mielona BIO Dary Natury Kolendra mielona BIO
Data przydatności
2028-01-04
5902741007148 5902741007148 Dary Natury
Dary Natury Kozieradka mielona BIO Dary Natury Kozieradka mielona BIO
60 g
169,17zł/kg

Cena: 10,15 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-01
5902741007162 5902741007162 Dary Natury
Dary Natury Kurkuma BIO Dary Natury Kurkuma BIO
50 g
197,40zł/kg

Cena: 9,87 zł

PLN
1
1
Dary Natury Kurkuma BIO
5 5
5 2 Dary Natury Kurkuma BIO
Data przyd. 2027-12-01
5902741007155 5902741007155 Dary Natury
Dary Natury Liść laurowy BIO Dary Natury Liść laurowy BIO
10 g
681,00zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
3
Dary Natury Liść laurowy BIO
5 5
5 2 Dary Natury Liść laurowy BIO
Data przyd. 2028-03-03
5902741007186 5902741007186 Dary Natury
Dary Natury Papryka ostra mielona Dary Natury Papryka ostra mielona
BIO 90 g
185,67zł/kg

Cena: 16,71 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
5902741007179 5902741007179 Dary Natury
Dary Natury Pieprz biały ziarno Dary Natury Pieprz biały ziarno
BIO 30 g
447,00zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
3
Dary Natury Pieprz biały ziarno
5 5
5 1 Dary Natury Pieprz biały ziarno
Data przyd. 2027-10-02
5902768527872 5902768527872 Dary Natury
Dary Natury Pieprz czarny mielony Dary Natury Pieprz czarny mielony
BIO 50 g
259,80zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-02
5902741007223 5902741007223 Dary Natury
Dary Natury Trawa cytrynowa BIO Dary Natury Trawa cytrynowa BIO
20 g
370,00zł/kg

Cena: 7,40 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-01-03
5902768527995 5902768527995 Dary Natury
Dary Natury Tymianek BIO Dary Natury Tymianek BIO
20 g
306,50zł/kg

Cena: 6,13 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-05
5902741008961 5902741008961 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa do kawy BIO Dary Natury Przyprawa do kawy BIO
50 g
484,60zł/kg

Cena: 24,23 zł

PLN
1
3
Dary Natury Przyprawa do kawy BIO
5 5
5 1 Dary Natury Przyprawa do kawy BIO
Data przyd. 2028-04-04
5902741006318 5902741006318 Dary Natury
Dary Natury Papryka wędzona Dary Natury Papryka wędzona
BIO
Dary Natury Papryka wędzona Dary Natury Papryka wędzona
słodka BIO 50 g
306,40zł/kg

Cena: 15,32 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-03
5902741006370 5902741006370 Dary Natury
Dary Natury Sos z ostrej papryki Dary Natury Sos z ostrej papryki
chili BIO 220 g
55,05zł/kg

Cena: 12,11 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-30
5902741004857 5902741004857 Dary Natury
Dary Natury Musztarda BIO Dary Natury Musztarda BIO
200 g
44,05zł/kg

Cena: 8,81 zł

PLN
1
4
Dary Natury Musztarda BIO
4 5
4 1 Dary Natury Musztarda BIO
Data przyd. 2027-04-04
5902581618313 5902581618313 Dary Natury
Dary Natury Herbatka oczyszczenie Dary Natury Herbatka oczyszczenie
BIO
Dary Natury Herbatka oczyszczenie Dary Natury Herbatka oczyszczenie
BIO 25 tabl.

Cena: 11,46 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-04
5903246860382 5903246860382 Dary Natury
Dary Natury Kurkuma BIO Dary Natury Kurkuma BIO
200 g
124,95zł/kg

Cena: 24,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-02
5903246862997 5903246862997 Dary Natury
Dary Natury Ostropest plamisty Dary Natury Ostropest plamisty
ziarno BIO 100 g
94,30zł/kg

Cena: 9,43 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-02
5903246862966 5903246862966 Dary Natury
Dary Natury Ostropest plamisty Dary Natury Ostropest plamisty
mielony BIO 200 g
82,30zł/kg

Cena: 16,46 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-04
5903246861884 5903246861884 Dary Natury
Dary Natury Herbata biała cejlońska Dary Natury Herbata biała cejlońska
BIO 0.037 kg
521,62zł/kg

Cena: 19,30 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-03
5903246862973 5903246862973 Dary Natury
Dary Natury Ostropest plamisty Dary Natury Ostropest plamisty
ziarno BIO 200 g
68,80zł/kg

Cena: 13,76 zł

PLN
1
4
Dary Natury Ostropest plamisty
5 5
5 1 Dary Natury Ostropest plamisty
Data przyd. 2028-05-03
5904538031633 5904538031633 Dary Natury
Dary Natury Herbatka Ziele Dary Natury Herbatka Ziele
podagrycznika BIO 25 g
380,40zł/kg

Cena: 9,51 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-03
5902741006295 5902741006295 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa do grzańca Dary Natury Przyprawa do grzańca
BIO 50 g
310,00zł/kg

Cena: 15,50 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5