4018722302599 4018722302599 Alb Gold
Alb Gold Makaron Dinos dla dzieci Alb Gold Makaron Dinos dla dzieci
BIO 300 g
26,20zł/kg

Cena: 7,86 zł

PLN
1
1
Alb Gold Makaron Dinos dla dzieci
5 5
5 4 Alb Gold Makaron Dinos dla dzieci
Data przyd. 2028-05-11
4018722302575 4018722302575 Alb Gold
Alb Gold Makaron Farm dla dzieci Alb Gold Makaron Farm dla dzieci
BIO 300 g
26,63zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Alb Gold Makaron Farm dla dzieci
5 5
5 1 Alb Gold Makaron Farm dla dzieci
Data przyd. 2028-02-27
4018722302582 4018722302582 Alb Gold
Alb Gold Makaron Safari dla dzieci Alb Gold Makaron Safari dla dzieci
BIO 300 g
27,57zł/kg

Cena: 8,27 zł

PLN
1
3
Alb Gold Makaron Safari dla dzieci
5 5
5 2 Alb Gold Makaron Safari dla dzieci
Data przyd. 2028-03-31
4018722344377 4018722344377 Alb Gold
Alb Gold makaron świderki gryczany Alb Gold makaron świderki gryczany
bezglutenowy BIO 250 g
49,44zł/kg

Cena: 12,36 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-11-29
4018722344353 4018722344353 Alb Gold
Alb Gold Makaron Penne Alb Gold Makaron Penne
ryżowy razowy bezglutenowy BIO 250 g
44,84zł/kg

Cena: 11,21 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-15
4018722344735 4018722344735 Alb Gold
Alb Gold makaron Spaghetti Alb Gold makaron Spaghetti
gryczany Bezglutenowy BIO 500 g
33,48zł/kg

Cena: 16,74 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-04-18
4018722344728 4018722344728 Alb Gold
Alb Gold Makaron kukurydziano Alb Gold Makaron kukurydziano
- ryżowy spaghetti bezglutenowy BIO 500 g
27,40zł/kg

Cena: 13,70 zł

PLN
1
2
Alb Gold Makaron kukurydziano
5 5
5 1 Alb Gold Makaron kukurydziano
Data przyd. 2029-04-14
4018722343158 4018722343158 Alb Gold
Alb-Gold Makaron orkiszowy świderki Alb-Gold Makaron orkiszowy świderki
BIO 500 g
26,28zł/kg

Cena: 13,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5