Łowicz sos spaghetti

Łowicz
55Łowicz sos spaghetti
Łowicz sos spaghettiŁowicz sos spaghetti
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

17,14 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397016255

5900397016255

Cena: 8,57 zł

Kup 6 szt. po 8.44 zł/szt
8.57 PLN 2028-01-31 NewCondition

Czy warto kupić produkt Sos spaghetti. Sos pomidorowy z oregano. Pasteryzowany marki Łowicz?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Łowicz:

pomidory (159 g pomidorów użyto do wyprodukowania 100 g produktu), cebula, cukier, przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, olej rzepakowy, sól, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, zioła (w tym oregano (0,15 %)), przyprawy (w tym pieprz czarny), ekstrakty przypraw
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia342 kJ / 81 kcal
tłuszcz2,0 g
w tym kwasy nasycone0,2 g
węglowodany14 g
w tym cukry12 g
białko1,6 g
sól1,1 g

Seler : Może zawierać

Producent marki Łowicz opisuje Sos spaghetti. Sos pomidorowy z oregano. Pasteryzowany tak:

z 795 g pomidorów*, bez konserwantów, Polska Marka, *do wyprodukowania 500 g sosu użyto 795 g pomidorów
Marka:Łowicz
O marce:Łowicz Samo najlepsze!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos spaghetti. Sos pomidorowy z oregano. Pasteryzowany.
Przechowywanie:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Przepisy:Przepis na spaghetti z marchewki Potrzebujesz: sos spaghetti Łowicz, 3 duże marchewki, tarty parmezan (ok. 10 g), listki świeżej bazylii. 1. Marchewki obierz i zetrzyj na tarce spiralnej lub użyj obieraczki do warzyw. 2. Wrzucić do osolonej wody na 2-3 min, odcedź. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podawaj z parmezanem i listkami świeżej bazylii. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Sos spaghetti. Sos pomidorowy z oregano. Pasteryzowany marki Łowicz? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Wyrób firmy Łowicz o nazwie Sos spaghetti. Sos pomidorowy z oregano. Pasteryzowany został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
    500 g
    17,16zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-30
    Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
    Data przyd. 2027-11-30
    Łowicz sos neapolitański Łowicz sos neapolitański
    do spaghetti 500 g
    17,18zł/kg

    Cena: 8,59 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2027-11-30
    Łowicz Sos meksykański Łowicz Sos meksykański
    Data przydatności
    2028-01-30
    Łowicz Sos pieczarkowy z Łowicz Sos pieczarkowy z
    podgrzybkiem 500 g
    17,28zł/kg

    Cena: 8,64 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-07-30
    Łowicz Sos spaghetti pikantny Łowicz Sos spaghetti pikantny
    Data przydatności
    2028-01-30
    Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
    500 g
    19,70zł/kg

    Cena: 9,85 zł

    PLN
    1
    53
    Data przyd. 2028-01-06
    Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
    pomidorowym 500 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    Data przyd. 2029-02-10

    inne produkty marki Łowicz

    Firma Łowicz prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 32 produktów marki Łowicz.

    Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
    z owoców leśnych 240 g
    59,88zł/kg

    Cena: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-02-28
    Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
    ananasowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    brzoskwiniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-04-30
    Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
    zawartości cukrów 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-05-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    truskawkowy 280 g
    25,86zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    wiśniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    czarna porzeczka 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    jagodowy 280 g
    27,96zł/kg

    Cena: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5