Lisner rolmopsy w aromatycznej zalewie korzennej

Lisner
55
5Lisner rolmopsy w aromatycznej zalewie korzennej
410Lisner rolmopsy w aromatycznej zalewie korzennej
Lisner rolmopsy w aromatycznej zalewie korzennejLisner rolmopsy w aromatycznej zalewie korzennej
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-27

pojemność

cena za kilogram

36,53 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344101447

5900344101447

Cena: 14,61 zł

14.61 PLN 2026-10-27 NewCondition
Lisner rolmopsy w aromatycznej Lisner rolmopsy w aromatycznej
zalewie korzennej 400 g
37,25zł/kg

Cena: 14,90 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-02

Zainteresował Cię produkt Rolmopsy - marynowane płaty śledziowe ze skórą, zwinięte z ogórkiem, spięte patyczkami, w zalewie octowej marki Lisner?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Lisner rolmopsy w aromatycznej zalewie korzennej? Sprawdź listę składników:

rolmopsy 45 % [marynowane płaty ze śledzia atlantyckiego 36 % (Clupea harengus) (śledź, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), ogórek konserwowy 9 %], woda, cebula marynowana, marchew gotowana, cukier, ocet spirytusowy, sól, papryka czerwona konserwowa, ziarna gorczycy, naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu po odsączeniu:
Wartość energetyczna:552 kJ / 132 kcal
Tłuszcz:8,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,6 g
Węglowodany:5,6 g
w tym cukry:5,5 g
Białko:9,2 g
Sól:2,6 g
Możliwe naturalne odchylenia

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać

Producent marki Lisner opisuje Rolmopsy - marynowane płaty śledziowe ze skórą, zwinięte z ogórkiem, spięte patyczkami, w zalewie octowej tak:

dzika ryba
Marka:Lisner
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Rolmopsy - marynowane płaty śledziowe ze skórą, zwinięte z ogórkiem, spięte patyczkami, w zalewie octowej.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +7 °C. Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Adres zwrotny:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Rolmopsy - marynowane płaty śledziowe ze skórą, zwinięte z ogórkiem, spięte patyczkami, w zalewie octowej firmy Lisner. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • 2021-09-23 17:57:045



inne produkty w kategorii ryby w occie, w solance, w oleju

Wyrób firmy Lisner o nazwie Rolmopsy - marynowane płaty śledziowe ze skórą, zwinięte z ogórkiem, spięte patyczkami, w zalewie octowej został przypisany do kategorii ryby w occie, w solance, w oleju. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Lisner Bismarck Płaty śledziowe Lisner Bismarck Płaty śledziowe
w aromatycznej zalewie octowo-korzennej 400 g
36,53zł/kg

Cena: 14,61 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-20
Seko Bismarck Płaty śledziowe Seko Bismarck Płaty śledziowe
marynowane 400 g
33,03zł/kg

Cena: 13,21 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-09
Lisner filety śledziowe a'la matjas Lisner filety śledziowe a'la matjas
Data przyd. 2026-10-31
Lisner Wiejskie filety śledziowe Lisner Wiejskie filety śledziowe
w oleju z cebulką 600 g
36,65zł/kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2026-11-22
Rafa filety śledziowe opiekane Rafa filety śledziowe opiekane
w zalewie octowej 1 kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-03
MK Szproty wędzone w oleju MK Szproty wędzone w oleju
250 g
54,56zł/kg

Cena: 13,64 zł

PLN
1
36
Data przyd. 2030-06-09
La Bio Idea Anchois sardele w BIO La Bio Idea Anchois sardele w BIO
oliwie z oliwek extra virgin 78 g
309,62zł/kg

Cena: 24,15 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-17

inne produkty marki Lisner

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Lisner? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
śmietanowym 300 g
37,53zł/kg

Cena: 11,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-11
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
musztardowym 300 g
38,07zł/kg

Cena: 11,42 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-25
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
koperkowym 280 g
40,79zł/kg

Cena: 11,42 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-11
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
jajeczna ze szczypiorkiem 80 g
54,75zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-09
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z łososia ze szczypiorkiem 80 g
53,25zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-11-03
Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
jogurtowym 300 g
38,20zł/kg

Cena: 11,46 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-05
Lisner Filety śledziowe w sosie Lisner Filety śledziowe w sosie
koperkowym 170 g
46,12zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5