Pamapol Bigos domowy

Pamapol
55
5Pamapol Bigos domowy
411Pamapol Bigos domowy
Pamapol Bigos domowyPamapol Bigos domowy
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,58 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002128

5907501002128

Cena: 8,79 zł

Kup 8 szt. po 8.66 zł/szt
8.79 PLN 2028-06-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Bigos z mięsem wieprzowym i grzybami. Produkt sterylizowany marki Pamapol?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Bigos z mięsem wieprzowym i grzybami. Produkt sterylizowany marki Pamapol:

kapusta biała kwaszona 40%, kapusta biała 23%, cebula smażona 11% (cebula, smalec wieprzowy), podgardle wieprzowe 7,6%, woda, mięso wieprzowe 4,4%, smalec wieprzowy, koncentrat pomidorowy 2,5%, cukier, sól, przyprawy, grzyby suszone w zmiennych proporcjach 0,06% (borowik, podgrzybek, maślak), mieszanka warzywna (marchew, pasternak, cebula), hydrolizat białka sojowego, ekstrakt drożdżowy, ekstrakty przypraw, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, czosnek, natka pietruszki, pomidor.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna440 kJ/106 kcal
Tłuszcz8,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,3 g
Węglowodany5,3 g
w tym cukry2,9 g
Błonnik0,5 g
Białko2,5 g
Sól1,5 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Pamapol opisuje Bigos z mięsem wieprzowym i grzybami. Produkt sterylizowany tak:

bez dodatku substancji konserwujących
Marka:Pamapol
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Bigos z mięsem wieprzowym i grzybami. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: - Zawartość opakowania przełożyć do garnka - Podgrzewać od czasu do czasu mieszając - Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Bigos z mięsem wieprzowym i grzybami. Produkt sterylizowany marki Pamapol? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2021-09-23 17:57:405



inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Wyrób firmy Pamapol o nazwie Bigos z mięsem wieprzowym i grzybami. Produkt sterylizowany został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Rolnik Bigos Wiejski z kiełbasą Rolnik Bigos Wiejski z kiełbasą
500 g
16,72zł/kg

Cena: 8,36 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-02-05
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
53
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10
Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
pomidorowym 500 g
16,68zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
59
Data przyd. 2029-01-10
Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
z boczkiem 500 g
16,66zł/kg

Cena: 8,33 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-01-22

inne produkty marki Pamapol

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Pamapol, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Pamapol Pasztet domowy z drobiem Pamapol Pasztet domowy z drobiem
100% GRATIS! 390 g
12,05zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2027-03-18
Pamapol Pasztet domowy wieprzowy Pamapol Pasztet domowy wieprzowy
Data przyd. 2027-03-03
Pamapol Gulasz wieprzowy Pamapol Gulasz wieprzowy
500 g
22,42zł/kg

Cena: 11,21 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-07-20
Pamapol Flaczki w rosole Pamapol Flaczki w rosole
Data przyd. 2029-01-13
Pamapol Zupa kapuśniak Pamapol Zupa kapuśniak
z boczkiem wędzonym 470 g
15,51zł/kg

Cena: 7,29 zł

PLN
1
42
Data przyd. 2027-11-17
Pamapol Zupa ogórkowa z koperkiem Pamapol Zupa ogórkowa z koperkiem
470 g
15,53zł/kg

Cena: 7,30 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2027-10-27
Pamapol Zupa żurek z boczkiem Pamapol Zupa żurek z boczkiem
wędzonym 470 g
15,53zł/kg

Cena: 7,30 zł

PLN
1
82
Data przyd. 2027-12-10
Pamapol Zupa pomidorowa z ryżem Pamapol Zupa pomidorowa z ryżem
470 g
15,51zł/kg

Cena: 7,29 zł

PLN
1
100
Data przyd. 2027-12-10
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5