Żyj w stylu Zero Waste - kup taniej produkty z krótszym terminem przydatności.

 
4000446015343 4000446015343 Mestemacher
-10%
Mestemacher La Pinsa pieczywo Mestemacher La Pinsa pieczywo
pszenne z oliwą z oliwek do odpieku na 230 g
58,65zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-12
5900585000059 5900585000059 Mestemacher
-40%
Mestemacher pumpernikiel Mestemacher pumpernikiel
250 g
16,48zł/kg

Cena: 4,12 zł

PLN
1
123
Mestemacher pumpernikiel
5 5
5 9 Mestemacher pumpernikiel
Data przyd. 2026-11-01
7300400118101 7300400118101 Wasa
-10%
Wasa pieczywo chrupkie z przewagą Wasa pieczywo chrupkie z przewagą
mąki pełnoziarnistej Original 275 g
33,35zł/kg

Cena: 9,17 zł

PLN
1
1
Wasa pieczywo chrupkie z przewagą
5 5
5 1 Wasa pieczywo chrupkie z przewagą
Data przyd. 2026-12-31
5902241722473 5902241722473 Plony zbóż
-25%
Plony Zbóż Tortilla wieloziarnista Plony Zbóż Tortilla wieloziarnista
Plony Zbóż Tortilla wieloziarnista
5 5
5 1 Plony Zbóż Tortilla wieloziarnista
Data przyd. 2026-11-14
5900864520018 5900864520018 Dan Cake
-55%
Dan Cake chleb tostowy Dan Cake chleb tostowy
pełnoziarnisty 500 g
5,54zł/kg

Cena: 2,77 zł

PLN
1
5
Dan Cake chleb tostowy
5 5
5 7 Dan Cake chleb tostowy
Data przyd. 2026-10-02
 
pomińnabiał
5900820012229 5900820012229 Łaciate
-1%
Łaciate mleko świeże 3.2% Łaciate mleko świeże 3.2%
1 litr

Cena: 5,04 zł

PLN
1
1
Łaciate mleko świeże 3.2%
4 5
4.5 17 Łaciate mleko świeże 3.2%
Data przyd. 2026-10-19
5900512350059 5900512350059 Mlekovita
-10%
Mlekovita Śmietanka Polska Mlekovita Śmietanka Polska
30% 200 ml
31,45zł/l

Cena: 6,29 zł

PLN
1
3
Mlekovita Śmietanka Polska
5 5
5 1 Mlekovita Śmietanka Polska
Data przyd. 2026-10-10
5901873002496 5901873002496 Kanka
-10%
Kanka Śmietana 12% Kanka Śmietana 12%
200 g
11,80zł/kg

Cena: 2,36 zł

PLN
1
2
Kanka Śmietana 12%
5 5
5 6 Kanka Śmietana 12%
Data przyd. 2026-10-09
5904467123119 5904467123119 Maluta
-10%
Maluta śmietana 12% Maluta śmietana 12%

Cena: 3,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-07
5900512990224 5900512990224 Mlekovita
-10%
Mlekovita Ser Salami - plastry Mlekovita Ser Salami - plastry
300 g
37,90zł/kg

Cena: 11,37 zł

PLN
1
4
Mlekovita Ser Salami - plastry
4 5
4.5 8 Mlekovita Ser Salami - plastry
Data przyd. 2026-10-29
5900512501659 5900512501659 Mlekovita
-10%
Mlekovita Twaróg Polski tłusty Mlekovita Twaróg Polski tłusty
8% tł. 230 g
21,26zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
5
Mlekovita Twaróg Polski tłusty
5 5
5 9 Mlekovita Twaróg Polski tłusty
Data przyd. 2026-10-07
59046837 Mlekovita
-10%
Mlekowita Maślanka truskawkowa Mlekowita Maślanka truskawkowa
Data przydatności
2026-10-07
5901939002002 5901939002002 Piątnica
-10%
Piątnica Mleko ekologiczne Piątnica Mleko ekologiczne
1 litr

Cena: 7,36 zł

PLN
1
10
Piątnica Mleko ekologiczne
5 5
5 3 Piątnica Mleko ekologiczne
Data przyd. 2026-10-07
5900531011047 5900531011047 Piątnica
-10%
Piątnica serek homogenizowany Piątnica serek homogenizowany
stracciatella 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
1
Piątnica serek homogenizowany
5 5
5 3 Piątnica serek homogenizowany
Data przyd. 2026-10-06
5901939010014 5901939010014 Piątnica
-10%
Piątnica śmietana do zup 12% Piątnica śmietana do zup 12%
200 ml
17,35zł/l

Cena: 3,47 zł

PLN
1
3
Piątnica śmietana do zup 12%
4 5
4.5 8 Piątnica śmietana do zup 12%
Data przyd. 2026-10-12
5900691032142 5900691032142 Gostyń
-10%
SM Gostyń mleko zagęszczone SM Gostyń mleko zagęszczone
słodzone karmelowe 150 ml
31,53zł/l

Cena: 4,73 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-29
5906874401781 5906874401781 Serabio
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser ekologiczny Cheddar BIO Serabio Ser ekologiczny Cheddar BIO
125 g
78,16zł/kg

Cena: 9,77 zł

PLN
1
1
Serabio Ser ekologiczny Cheddar BIO
5 5
5 1 Serabio Ser ekologiczny Cheddar BIO
Data przyd. 2026-10-28
5900820019198 5900820019198 Łaciata
-10%
Łaciata Śmietana 18% Łaciata Śmietana 18%
180 g
17,94zł/kg

Cena: 3,23 zł

PLN
1
3
Łaciata Śmietana 18%
5 5
5 2 Łaciata Śmietana 18%
Data przyd. 2026-10-07
5900820000431 5900820000431 Łaciata
-10%
Łaciata śmietanka Łaciata śmietanka
UHT 12% tł. 500 ml
14,38zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
8
Łaciata śmietanka
4 5
4.5 10 Łaciata śmietanka
Data przyd. 2026-11-20
5900820011529 5900820011529 Łaciaty
-10%
Łaciaty serek śmietankowy Łaciaty serek śmietankowy
puszysty naturalny 150 g
31,20zł/kg

Cena: 4,68 zł

PLN
1
1
Łaciaty serek śmietankowy
3 5
3.5 12 Łaciaty serek śmietankowy
Data przyd. 2026-10-28
5907070004110 5907070004110 Lazur
-16%
Lazur ser pleśniowy srebrzysty Lazur ser pleśniowy srebrzysty
100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Lazur ser pleśniowy srebrzysty
5 5
5 1 Lazur ser pleśniowy srebrzysty
Data przyd. 2026-10-13
5907070003113 5907070003113 Lazur
-16%
Lazur ser pleśniowy złocisty Lazur ser pleśniowy złocisty
100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Lazur ser pleśniowy złocisty
5 5
5 2 Lazur ser pleśniowy złocisty
Data przyd. 2026-10-13
5900197022395 5900197022395 Bakoma
-25%
Bakoma Jogurt BIO wiśnia Bakoma Jogurt BIO wiśnia
140 g
23,00zł/kg

Cena: 3,22 zł

PLN
1
1
Bakoma Jogurt BIO wiśnia
4 5
4 5 Bakoma Jogurt BIO wiśnia
Data przyd. 2026-10-08
5900197013683 5900197013683 Bakoma
-25%
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
kawowy 380 g
12,39zł/kg

Cena: 4,71 zł

PLN
1
3
Bakoma Twist jogurt do picia
4 5
4 3 Bakoma Twist jogurt do picia
Data przyd. 2026-10-09
5907627471532 5907627471532
-25%
Euroser Ser kozi półtwardy Euroser Ser kozi półtwardy
w plastrach 100 g
80,00zł/kg

Cena: 8 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-12
5900531011016 5900531011016 Piątnica
-25%
Piątnica serek homogenizowany Piątnica serek homogenizowany
waniliowy 150 g
18,40zł/kg

Cena: 2,76 zł

PLN
1
2
Piątnica serek homogenizowany
5 5
5 1 Piątnica serek homogenizowany
Data przyd. 2026-10-08
5901390006199 5901390006199 Turek
-25%
Turek Camembert z ziołami Turek Camembert z ziołami
120 g
49,92zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-10
5900197030697 5900197030697 Bakoma
-40%
Bakoma Men Jogurt kremowy jagodowy Bakoma Men Jogurt kremowy jagodowy
typu skyr 300 g
15,50zł/kg

Cena: 4,65 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-09
5900197021381 5900197021381 Bakoma
-40%
Bakoma Ser Ricotta Bakoma Ser Ricotta
250 g
20,20zł/kg

Cena: 5,05 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-06
5900197007378 5900197007378 Bakoma
-40%
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
brzoskwiniowy z mango 380 g
9,92zł/kg

Cena: 3,77 zł

PLN
1
2
Bakoma Twist jogurt do picia
4 5
4 9 Bakoma Twist jogurt do picia
Data przyd. 2026-10-09
5900512983899 5900512983899 Mlekovita
-55%
Mlekovita Mascarpone Kuchmistrza Mlekovita Mascarpone Kuchmistrza
250 g
19,04zł/kg

Cena: 4,76 zł

PLN
1
1
Mlekovita Mascarpone Kuchmistrza
5 5
5 2 Mlekovita Mascarpone Kuchmistrza
Data przyd. 2026-10-04
5900512986678 5900512986678 Mlekovita
-55%
Mlekovita Super Body Active Jogurt Mlekovita Super Body Active Jogurt
bez laktozy brzoskwinia - banan 250 g
7,20zł/kg

Cena: 1,80 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-04
 
5900562289439 5900562289439 Sokołów
-10%
Sokoliki Paróweczki z szynki Sokoliki Paróweczki z szynki
140 g
48,93zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-07
5904915796681 5904915796681 Spichlerz Rusiecki
-17%
Spichlerz Rusiecki Pasztet Spichlerz Rusiecki Pasztet
drobiowy z pomidorami 160 g
15,56zł/kg

Cena: 2,49 zł

PLN
1
180
Spichlerz Rusiecki Pasztet
5 5
5 1 Spichlerz Rusiecki Pasztet
Data przyd. 2027-02-05
5902367409685 5902367409685 Farmy Roztocza
-31%
Farmy Roztocza Szynka ze wsi BIO Farmy Roztocza Szynka ze wsi BIO
100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-05
 
pomińryby
5900344402124 5900344402124 Lisner
-10%
Lisner Śledź atlantycki w sosie Lisner Śledź atlantycki w sosie
tatarskim 280 g
34,36zł/kg

Cena: 9,62 zł

PLN
1
2
Lisner Śledź atlantycki w sosie
5 5
5 3 Lisner Śledź atlantycki w sosie
Data przyd. 2026-10-13
5900344009293 5900344009293 Lisner
-25%
Lisner śledź w sosie kurkowym Lisner śledź w sosie kurkowym
280 g
30,00zł/kg

Cena: 8,40 zł

PLN
1
1
Lisner śledź w sosie kurkowym
2 5
2 1 Lisner śledź w sosie kurkowym
Data przyd. 2026-10-07
 
5901931701057 5901931701057 Florpak
-10%
Florpak Siemię lniane Florpak Siemię lniane
200 g
16,25zł/kg

Cena: 3,25 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2026-12-31
 
5902596190927 5902596190927 Pieruski
-10%
Pieruski Pierogi leniwe ręcznie Pieruski Pierogi leniwe ręcznie
klejone 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Pieruski Pierogi leniwe ręcznie
4 5
4 8 Pieruski Pierogi leniwe ręcznie
Data przyd. 2026-10-06
5902596190934 5902596190934 Pieruski
-10%
Pieruski Kluski śląskie ręcznie Pieruski Kluski śląskie ręcznie
klejone 400 g
33,73zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
1
Pieruski Kluski śląskie ręcznie
4 5
4 11 Pieruski Kluski śląskie ręcznie
Data przyd. 2026-10-06
5901696012047 5901696012047 jemyjemy
-1%
JemyJemy zupa kapuśniak JemyJemy zupa kapuśniak
z mięsem wieprzowym 450 g
16,89zł/kg

Cena: 7,60 zł

PLN
1
1
JemyJemy zupa kapuśniak
4 5
4.5 11 JemyJemy zupa kapuśniak
Data przyd. 2027-11-02
 
5900012007866 5900012007866 Kujawski
-10%
Kujawski Olej lniany Kujawski Olej lniany
tłoczony na zimno 250 ml
28,76zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
2
Kujawski Olej lniany
5 5
5 1 Kujawski Olej lniany
Data przyd. 2026-11-21
5901871000999 5901871000999
-10%
Smak Chrzan żurawinowy lekko Smak Chrzan żurawinowy lekko
ostry 175 g
25,66zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
1
Smak Chrzan żurawinowy lekko
5 5
5 4 Smak Chrzan żurawinowy lekko
Data przyd. 2026-12-23
5901605004217 5901605004217 Octim
-10%
Octim Musztarda z Whiskey Octim Musztarda z Whiskey
190 g
20,26zł/kg

Cena: 3,85 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2026-11-18
8423375113106 8423375113106 Sandra
-10%
Sandra mandarynki w syropie Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

Cena: 7,38 zł

PLN
1
11
Sandra mandarynki w syropie
4 5
4 3 Sandra mandarynki w syropie
Data przyd. 2026-12-31
5901248000911 5901248000911 Włocławek
-10%
Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
480 g
12,58zł/kg

Cena: 6,04 zł

PLN
1
3
Włocławek ketchup łagodny
4 5
4.5 14 Włocławek ketchup łagodny
Data przyd. 2026-12-30
5901713015006 5901713015006 Dawtona
-10%
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
gruszka śliwka jabłko 100 g
19,50zł/kg

Cena: 1,95 zł

PLN
1
14
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
5 5
5 2 Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
Data przyd. 2027-01-07
5900983019981 5900983019981 Delecta
-25%
Delecta Cukier żelujący 2:1 Delecta Cukier żelujący 2:1
500 g
10,78zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2026-10-30
5901605000448 5901605000448 Octim
-25%
Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
190 g
15,26zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
5
Octim Musztarda chrzanowa
5 5
5 1 Octim Musztarda chrzanowa
Data przyd. 2026-12-17
5901605001353 5901605001353 Octim
-25%
Octim Musztarda z pomarańczą Octim Musztarda z pomarańczą
Data przydatności
2026-11-18
5901958614781 5901958614781 Owolovo
-25%
Owolovo Rabarbarowo Mus jabłkowo- Owolovo Rabarbarowo Mus jabłkowo-
rabarbarowy 200 g
16,45zł/kg

Cena: 3,29 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-02
5900783000936 5900783000936 Pudliszki
-25%
Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
400 g
11,80zł/kg

Cena: 4,72 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2027-01-31
5904165172587 5904165172587
-25%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

Cena: 18,65 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-30
5903188300212 5903188300212 Motyl
-25%
Motyl krem chrzanowy Motyl krem chrzanowy
Motyl krem chrzanowy
5 5
5 1 Motyl krem chrzanowy
Data przyd. 2026-12-04
5900919000458 5900919000458 Rolnik
-25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Rolnik Chrzan tarty
4 5
4.5 12 Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
5901044032833 5901044032833 Roleski
-27%
Roleski Majonez wegański Roleski Majonez wegański
285 ml
21,02zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-11-28
5901044038330 5901044038330 Roleski
-28%
Roleski Sos śmietanowy Roleski Sos śmietanowy
Data przydatności
2026-10-04
5901044019629 5901044019629 Roleski
-30%
Roleski Ketchup łagodny saszetka Roleski Ketchup łagodny saszetka
15 ml
32,67zł/l

Cena: 0,49 zł

PLN
1
115
Roleski Ketchup łagodny saszetka
5 5
5 1 Roleski Ketchup łagodny saszetka
Data przyd. 2026-11-14
7613033014697 7613033014697 Winiary
-40%
Winiary bulion rosół z kury Winiary bulion rosół z kury
170 g
32,71zł/kg

Cena: 5,56 zł

PLN
1
5
Winiary bulion rosół z kury
3 5
3.5 3 Winiary bulion rosół z kury
Data przyd. 2026-10-30
5900288101435 5900288101435 Cykoria
-4%
Cykoria Papryka mielona ostra Cykoria Papryka mielona ostra
20 g
87,00zł/kg

Cena: 1,74 zł

PLN
1
21
Cykoria Papryka mielona ostra
5 5
5 9 Cykoria Papryka mielona ostra
Data przyd. 2028-04-30
 
5907500500052 5907500500052 Szczepanki
-25%
Szczepanki Mąka Luksusowa Typ 555 Szczepanki Mąka Luksusowa Typ 555
Pszenna 1 kg

Cena: 2,43 zł

PLN
1
1
Szczepanki Mąka Luksusowa Typ 555
5 5
5 5 Szczepanki Mąka Luksusowa Typ 555
Data przyd. 2026-11-09
5902172001166 5902172001166 Kupiec
-10%
Kupiec ryż naturalny brązowy 4 Kupiec ryż naturalny brązowy 4
torebki 400 g
15,33zł/kg

Cena: 6,13 zł

PLN
1
1
Kupiec ryż naturalny brązowy 4
3 5
3.5 5 Kupiec ryż naturalny brązowy 4
Data przyd. 2026-12-30
5900288801113 5900288801113 Cykoria
-10%
Cykoria Polewa o smaku Cykoria Polewa o smaku
czekoladowym 100 g
48,50zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-31
5900983004734 5900983004734 Delecta
-10%
Delecta Mix do śmietany Delecta Mix do śmietany
13 g
93,08zł/kg

Cena: 1,21 zł

PLN
1
27
Delecta Mix do śmietany
5 5
5 1 Delecta Mix do śmietany
Data przyd. 2026-12-30
5900437027722 5900437027722 Dr. Oetker
-10%
Dr. Oetker Słodka Chwila Budyń smak Dr. Oetker Słodka Chwila Budyń smak
panna cotta malinowa 43 g
50,70zł/kg

Cena: 2,18 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2026-12-31
5900437084756 5900437084756 Dr. Oetker
-10%
Dr.Oetker Babeczki smak waniliowy Dr.Oetker Babeczki smak waniliowy
Konfetti 300 g
28,93zł/kg

Cena: 8,68 zł

PLN
1
1
Dr.Oetker Babeczki smak waniliowy
5 5
5 1 Dr.Oetker Babeczki smak waniliowy
Data przyd. 2026-12-31
5905186304001 5905186304001
-10%
Purella Superfoods Granola Protein Purella Superfoods Granola Protein
z orzechami i czekoladą 300 g
37,43zł/kg

Cena: 11,23 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-25
5907569005697 5907569005697 Radix
-10%
Radix-Bis Musli bezglutenowe Radix-Bis Musli bezglutenowe
egzotyczne 400 g
23,28zł/kg

Cena: 9,31 zł

PLN
1
3
Radix-Bis Musli bezglutenowe
4 5
4 1 Radix-Bis Musli bezglutenowe
Data przyd. 2026-11-25
5907569005703 5907569005703 Radix
-10%
Radix-Bis Musli bezglutenowe Radix-Bis Musli bezglutenowe
owocowe 400 g
23,28zł/kg

Cena: 9,31 zł

PLN
1
2
Radix-Bis Musli bezglutenowe
5 5
5 1 Radix-Bis Musli bezglutenowe
Data przyd. 2026-12-31
5900617000132 5900617000132 Sante
-10%
Sante otreby pszenne Sante otreby pszenne
150 g
14,40zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
1
Sante otreby pszenne
4 5
4.5 4 Sante otreby pszenne
Data przyd. 2026-12-20
5906827020748 5906827020748 Melvit
-10%
Melvit Mąka z żyta krzyca Melvit Mąka z żyta krzyca
pełnoziarnista 1 kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
7
Melvit Mąka z żyta krzyca
3 5
3.5 2 Melvit Mąka z żyta krzyca
Data przyd. 2026-12-22
5900437028460 5900437028460 Dr. Oetker
-25%
Dr.Oetker Pancakes smak jabłkowy Dr.Oetker Pancakes smak jabłkowy
Shrek 165 g
22,67zł/kg

Cena: 3,74 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-11-30
5900977008649 5900977008649 Cenos
-40%
Cenos Kasza owsiana Cenos Kasza owsiana
400 g
7,18zł/kg

Cena: 2,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-30
5900983025982 5900983025982 Delecta
-40%
Delecta Galaretka Zozole Vitamin Delecta Galaretka Zozole Vitamin
Shot Mango 70 g
17,00zł/kg

Cena: 1,19 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-30
5900983025272 5900983025272 Delecta
-75%
Delecta Galaretka mleczna Delecta Galaretka mleczna
o smaku malinowym 60 g
4,17zł/kg

Cena: 0,25 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-09-30
 
5902693122289 5902693122289 Bio Food
-10%
Bio Food zakwas z ogórków Bio Food zakwas z ogórków
100% ekologiczny kiszony 500 ml
18,88zł/l

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-07
5902020669371 5902020669371
-10%
Chaimate Orange Napój gazowany Chaimate Orange Napój gazowany
z naturalnym ekstraktem herbaty i naturalnymi 330 ml
11,61zł/l

Cena: 3,83 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2026-12-30
5000112680164 5000112680164 Coca-Cola
-10%
Coca-Cola Cherry Napój gazowany Coca-Cola Cherry Napój gazowany
500 ml
10,38zł/l

Cena: 5,19 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-18
5000112680171 5000112680171 Coca-Cola
-10%
Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
500 ml
10,38zł/l

Cena: 5,19 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2026-11-11
5000112679625 5000112679625 Sprite
-10%
Sprite Napój gazowany o smaku Sprite Napój gazowany o smaku
cytrynowo-limonkowym 500 ml
10,38zł/l

Cena: 5,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-11-18
5902020669111 5902020669111
-25%
ChaiKola Gazowany napój z naturalny ChaiKola Gazowany napój z naturalny
ekstraktem herbaty 330 ml
9,70zł/l

Cena: 3,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-30
5903858923390 5903858923390 Rodowita
-25%
Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
KAUCJA
Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
niegazowana 1 litr

Cena: 1,97 zł

PLN
1
36
Data przydatności
2026-11-11
5900379139392 5900379139392 Wosana
-40%
Wosana Nektar czarna porzeczka Wosana Nektar czarna porzeczka
1 litr

Cena: 3,17 zł

PLN
1
96
Data przydatności
2026-11-13
5900379139156 5900379139156 Wosana
-40%
Wosana Sok wieloowocowy 100 % Wosana Sok wieloowocowy 100 %
1 litr

Cena: 3,51 zł

PLN
1
59
Data przydatności
2026-11-14
5907447399023 5907447399023 Oshee
-55%
Oshee Drop In Koncentrat napoju o Oshee Drop In Koncentrat napoju o
smaku czerwonych winogron i dragonfruit 500 ml
25,30zł/l

Cena: 12,65 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-07
5900467000092 5900467000092 Piwniczanka
-55%
Piwniczanka Naturalna woda Piwniczanka Naturalna woda
mineralna średnionasycona CO2 300 ml
5,53zł/l

Cena: 1,66 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-15
 
8000070035898 8000070035898 Lavazza
-10%
Lavazza kawa ziarnista Qualita Lavazza kawa ziarnista Qualita
Lavazza kawa ziarnista Qualita
5 5
5 1 Lavazza kawa ziarnista Qualita
Data przyd. 2027-01-30
5900983014139 5900983014139 Delecta
-25%
Delecta Kawa zbożowa Kujawianka Delecta Kawa zbożowa Kujawianka
200 g
14,95zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-30
4008167129226 4008167129226 Kruger
-29%
Dallmayr Crema Prodomo Dallmayr Crema Prodomo
Kawa w kapsułkach 78 g
153,72zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-09-30
 
5900437081007 5900437081007 Dr. Oetker
-10%
Dr. Oetker Babeczki z płatkami Dr. Oetker Babeczki z płatkami
czekolady 300 g
27,33zł/kg

Cena: 8,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-31
7622202295584 7622202295584 Milka
-10%
Milka Alpejskie Mleczko Pianka Milka Alpejskie Mleczko Pianka
o smaku czekoladowym 330 g
48,15zł/kg

Cena: 15,89 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2026-11-24
7622202262449 7622202262449 Milka
-10%
Milka Hazelnut Czekolada mleczna Milka Hazelnut Czekolada mleczna
90 g
59,89zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-15
5900073021184 5900073021184 Przysnacki
-10%
Przysnacki Chrupki o smaku Przysnacki Chrupki o smaku
ser-keczup 120 g
55,92zł/kg

Cena: 6,71 zł

PLN
1
2
Przysnacki Chrupki o smaku
5 5
5 1 Przysnacki Chrupki o smaku
Data przyd. 2026-11-25
5908221109159 5908221109159 Tygryski
-10%
Tygryski Chrupki kukurydziane Tygryski Chrupki kukurydziane
o smaku miód malina 70 g
40,29zł/kg

Cena: 2,82 zł

PLN
1
4
Tygryski Chrupki kukurydziane
5 5
5 2 Tygryski Chrupki kukurydziane
Data przyd. 2026-12-30
5901414203146 5901414203146 Krakuski
-10%
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
malinową w czekoladzie 144 g
47,50zł/kg

Cena: 6,84 zł

PLN
1
4
Krakuski Paluszki z galaretką
4 5
4 3 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-01-06
5900512989754 5900512989754 Mlekovita
-21%
Mlekovita Super Body Active Mlekovita Super Body Active
wysokobiałkowy baton twarogowy o smaku waniliowym 40 g
49,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-05
59097082 Wedel
-25%
E. Wedel Pierrot Baton orzechowy E. Wedel Pierrot Baton orzechowy
arachidowy w mlecznej czekoladzie 40 g
60,00zł/kg

Cena: 2,40 zł

PLN
1
3
E. Wedel Pierrot Baton orzechowy
5 5
5 1 E. Wedel Pierrot Baton orzechowy
Data przyd. 2026-11-09
5903189076314 5903189076314 Alpen Gold
-10%
Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
69,80zł/kg

Cena: 6,98 zł

PLN
1
1
Alpen Gold Nussbeisser czekolada
4 5
4.5 13 Alpen Gold Nussbeisser czekolada
Data przyd. 2026-12-18
 
4260133236325 4260133236325 Fruchtbar
-10%
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
187,67zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
1
Fruchtbar Chrupki
5 5
5 1 Fruchtbar Chrupki
Data przyd. 2026-12-20
4260133232600 4260133232600 Fruchtbar
-25%
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
ze zbożem , gruszka, jabłko, proso po 6. miesiącu 100 g
47,60zł/kg

Cena: 4,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-14
8586015178887 8586015178887 Ovko
-25%
Ovko Ekologiczny przecier jabłko Ovko Ekologiczny przecier jabłko
BIO po 6. miesiącu 90 g
38,56zł/kg

Cena: 3,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-06
5900465247413 5900465247413 Bobini
-40%
Bobini hypoalergiczne chusteczki Bobini hypoalergiczne chusteczki
nawilżające dla niemowląt i dzieci z mleczkiem od urodzenia 60 szt.

Cena: 3,47 zł

PLN
1
2
Bobini hypoalergiczne chusteczki
3 5
3.5 2 Bobini hypoalergiczne chusteczki
Data przyd. 2026-11-26
5900852071904 5900852071904 BoboVita
BoboVita kaszka mleczno-zbożowa BoboVita kaszka mleczno-zbożowa
ciasteczko po 8. miesiącu 210 g
40,43zł/kg

Cena: 8,49 zł

PLN
1
14
BoboVita kaszka mleczno-zbożowa
5 5
5 1 BoboVita kaszka mleczno-zbożowa
Data przyd. 2026-10-23
4260133231184 4260133231184 Fruchtbar
-55%
Fruchtbar Ekologiczne śniadaniowe Fruchtbar Ekologiczne śniadaniowe
chrupki owsiane pełnoziarniste kakaowe po 12. miesiącu 125 g
57,12zł/kg

Cena: 7,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-23
4260133235205 4260133235205 Fruchtbar
-55%
Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża
brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6. miesiącu 100 g
28,70zł/kg

Cena: 2,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
4260133232709 4260133232709 Fruchtbar
-75%
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
BIO
Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy Fruchtbar Ekologiczny mus owocowy
z ziarnami zbóż - malina, borówka, winogrono, po 6. miesiącu 100 g
15,90zł/kg

Cena: 1,59 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-05
 
5901694492704 5901694492704 Flambit
-19%
Flambit Grill jednorazowy Flambit Grill jednorazowy
z węglem drzewnym na statywie 1 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
2
 
5906190375360 5906190375360 Szubryt
-10%
Szubryt Pycha Micha Karma drobiowa Szubryt Pycha Micha Karma drobiowa
dla kotów 400 g
14,75zł/kg

Cena: 5,90 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-08


Gratulacje! Udało Ci się obejrzeć wszystkie produkty oznaczone jako przecenione, możesz jeszcze przejrzeć kategorie:


Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5