Bob Snail Ślimak bob Przekąski owocowe mango

Bob Snail
Bob Snail Ślimak bob Przekąski  owocowe mangoBob Snail Ślimak bob Przekąski  owocowe mango
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-14

pojemność

cena za kilogram

149,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4820219340591

4820219340591

Cena: 4,47 zł

4.47 PLN 2027-06-14 NewCondition

Czy warto kupić produkt Ślimak bob Przekąski owocowe mango marki Bob Snail?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ślimak bob Przekąski owocowe mango marki Bob Snail:

Mango 100%

inne produkty w kategorii żelki

Produkt Ślimak bob Przekąski owocowe mango firmy Bob Snail znajduje się w kategorii żelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu żelki:

Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-malinowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-08-07
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-gruszkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-04-27
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-truskawkowe 30 g
149,33zł/kg

Cena: 4,48 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-08-07
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-04-09
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami owocowe 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-03-30
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami kwaśne 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-04-30
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami Sokki 90 g
55,44zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5