Bonduelle Leczo Pieczarkowe Pikantne

Bonduelle
Bonduelle Leczo Pieczarkowe PikantneBonduelle Leczo Pieczarkowe Pikantne
pojemność netto

pojemność netto

800 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-01

pojemność

cena za litr

19,64 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900281003408

5900281003408

Cena: 15,71 zł

15.71 PLN 2027-10-01 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Leczo pieczarkowe pikantne. Produkt pasteryzowany firmy Bonduelle.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Leczo pieczarkowe pikantne. Produkt pasteryzowany marki Bonduelle:

woda, pieczarki 28%, koncentrat pomidorowy 13%, cebula, papryka czerwona 7,4%, cukier, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana ziemniaczana, pieprz, papryka czerwona ostra i słodka mielona 0,06%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 218 kJ - 52 kcal
Tłuszcz 1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 7,0 g
w tym cukry 5,9 g
Błonnik 1,8 g
Białko 1,9 g
Sól 1,50 g

Producent marki Bonduelle opisuje Leczo pieczarkowe pikantne. Produkt pasteryzowany tak:

do ryżu, do makaronu, do mięsa
Marka:Bonduelle
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Leczo pieczarkowe pikantne. Produkt pasteryzowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania: 800 ml
Przechowywanie:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około 4°C i spożyć w ciągu 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Bonduelle Leczo Pieczarkowe Pikantne w sklepie dodomku.pl należy do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 163 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bonduelle Leczo Pieczarkowe Bonduelle Leczo Pieczarkowe
Łagodne 500 ml
23,52zł/l

Cena: 11,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-10-01
Bonduelle Leczo Pieczarkowe Bonduelle Leczo Pieczarkowe
Pikantne 500 ml
23,52zł/l

Cena: 11,76 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-11-01
Szubryt Leczo po węgiersku Szubryt Leczo po węgiersku
z mięsem i kiełbasą 480 g
31,98zł/kg

Cena: 15,35 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-17
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
53
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10

inne produkty marki Bonduelle

Firma Bonduelle prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 24 produktów marki Bonduelle.

Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
Bonduelle kiełki fasoli Mung Bonduelle kiełki fasoli Mung
Data przyd. 2027-12-31
Bonduelle fasolka cięta zielona Bonduelle fasolka cięta zielona
425 ml
16,47zł/l

Cena: 7 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-08-31
Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
340 ml
15,41zł/l

Cena: 5,24 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-08-31
Bonduelle czerwona fasola Bonduelle czerwona fasola
z kukurydzą po meksykańsku 425 ml
21,18zł/l

Cena: 9 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-11-30
Bonduelle groszek konserwowy Bonduelle groszek konserwowy
212 ml
21,37zł/l

Cena: 4,53 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-06-30
Bonduelle kukurydza konserwowa Bonduelle kukurydza konserwowa
170 ml
26,53zł/l

Cena: 4,51 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2029-08-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5