5906747308520 5906747308520 Wedel
Delicje Szampańskie morelowe Delicje Szampańskie morelowe
Delicje Szampańskie morelowe
4 5
4.5 11 Delicje Szampańskie morelowe
Data przyd. 2026-12-31
7622300436438 7622300436438 Wedel
Delicje Szampańskie jagodowe Delicje Szampańskie jagodowe
oblane czarną czekoladą 147 g
36,73zł/kg

Cena: 5,40 zł

PLN
1
6
Delicje Szampańskie jagodowe
4 5
4.5 21 Delicje Szampańskie jagodowe
Data przyd. 2027-01-30
5906747308490 5906747308490 Wedel
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Delicje Szampańskie malinowe
4 5
4.5 18 Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
5906747308469 5906747308469 Wedel
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Delicje Szampańskie wiśniowe
5 5
5 13 Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07
5906747308469 5906747308469 Wedel
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
147 g
38,57zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
24
Delicje Szampańskie wiśniowe
5 5
5 13 Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-02-25
5900352002576 5900352002576 Jutrzenka
Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie Czarna porzeczka 190 g
72,53zł/kg

Cena: 13,78 zł

PLN
1
3
Mella Jutrzenka galaretka
5 5
5 4 Mella Jutrzenka galaretka
Data przyd. 2027-03-30
5900352001814 5900352001814 Jutrzenka
Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie Pomarańcza 190 g
72,53zł/kg

Cena: 13,78 zł

PLN
1
3
Mella Jutrzenka galaretka
5 5
5 2 Mella Jutrzenka galaretka
Data przyd. 2027-05-30
5900352000770 5900352000770 Jutrzenka
Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie Wiśnia 190 g
72,53zł/kg

Cena: 13,78 zł

PLN
1
5
Mella Jutrzenka galaretka
5 5
5 2 Mella Jutrzenka galaretka
Data przyd. 2027-06-30
5900352001821 5900352001821 Jutrzenka
Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie cytrynowa 190 g
74,37zł/kg

Cena: 14,13 zł

PLN
1
10
Mella Jutrzenka galaretka
5 5
5 1 Mella Jutrzenka galaretka
Data przyd. 2027-05-30
5900102025831 5900102025831 Wawel
Wawel Fresh & Fruity Galaretki Wawel Fresh & Fruity Galaretki
z nadzieniem 245 g
56,20zł/kg

Cena: 13,77 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
5900102025602 5900102025602 Wawel
Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Mieszanka Krakowska
galaretki w czekoladzie 245 g
61,18zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Wawel Mieszanka Krakowska
5 5
5 4 Wawel Mieszanka Krakowska
Data przyd. 2027-05-30
5900102026548 5900102026548 Wawel
Wawel Mieszanka Krakowska Malinowa Wawel Mieszanka Krakowska Malinowa
Data przydatności
2027-02-25
5900102026531 5900102026531 Wawel
Wawel Mieszanka Krakowska ananasowa Wawel Mieszanka Krakowska ananasowa
Wawel Mieszanka Krakowska ananasowa
5 5
5 1 Wawel Mieszanka Krakowska ananasowa
Data przyd. 2027-02-25
5900102005512 5900102005512 Wawel
Wawel Mieszanka Krakowska galaretki Wawel Mieszanka Krakowska galaretki
w czekoladzie 1 kg

Cena: 41,90 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30
5900102017867 5900102017867 Wawel
Wawel fresh&fruity galaretki Wawel fresh&fruity galaretki
z nadzieniem 160 g
57,88zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
5
Wawel fresh&fruity galaretki
5 5
5 3 Wawel fresh&fruity galaretki
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5