Sodasan ekologiczny żel do czyszczenia toalety BIO

Sodasan

Ekologiczny żel do czyszczenia toalety 750ml.

nowoczesna formuła silnego efektu higienicznej świeżości. Dzięki gęstej, lepkiej konsystencji trwalej przylega do czyszczonych krawędzi i pionowych powierzchni toalety, skutecznie usuwa brud, kamień, osad i  tłuste zabrudzenia. Produkt pozbawiony konserwantów, wolny od chemicznego, drażniąco-gryzącego zapachu. Opakowanie wykonane z co najmniej 50% plastiku po recyklingu. Zastosowanie: należy ścisnąć spusty nakrętki dociskając ją, jednocześnie odkręcając, równomiernie nanieść żel pod krawędzią muszli toalety, odczekać chwilę po czym spłukać, a następnie ponownie dokręcić nakrętkę. Wszystkie związki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego. Produkt certyfikowany zgodnie z kryteriami Ecocert F.32600, Certisys i Vegan Society. Wyprodukowano w Niemczech przez Sodasan.

Sodasan ekologiczny żel do czyszczenia toalety BIOSodasan ekologiczny żel do czyszczenia toalety BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

pojemność

cena za litr

26,31 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886020701

4019886020701

Cena: 19,73 zł

19.73 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt ekologiczny żel do czyszczenia toalety BIO marki Sodasan?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt ekologiczny żel do czyszczenia toalety BIO marki Sodasan:

Skład: >30% wody, <5% kwas cytrynowy, cytrynian trisodowy, anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczan alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego), niejonowe środki powierzchniowo czynne (tenzydy cukrowe), olejki eteryczne w tym limonen, guma ksantanowa, chlorofil.


Producent marki Sodasan opisuje ekologiczny żel do czyszczenia toalety BIO tak:

Ekologiczny żel do czyszczenia toalety 750ml.

nowoczesna formuła silnego efektu higienicznej świeżości. Dzięki gęstej, lepkiej konsystencji trwalej przylega do czyszczonych krawędzi i pionowych powierzchni toalety, skutecznie usuwa brud, kamień, osad i  tłuste zabrudzenia. Produkt pozbawiony konserwantów, wolny od chemicznego, drażniąco-gryzącego zapachu. Opakowanie wykonane z co najmniej 50% plastiku po recyklingu. Zastosowanie: należy ścisnąć spusty nakrętki dociskając ją, jednocześnie odkręcając, równomiernie nanieść żel pod krawędzią muszli toalety, odczekać chwilę po czym spłukać, a następnie ponownie dokręcić nakrętkę. Wszystkie związki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego. Produkt certyfikowany zgodnie z kryteriami Ecocert F.32600, Certisys i Vegan Society. Wyprodukowano w Niemczech przez Sodasan.


Marka:Sodasan

inne produkty w kategorii do toalet

Sodasan ekologiczny żel do czyszczenia toalety BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii do toalet. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 25 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Domestos Zero kamienia lime Domestos Zero kamienia lime
750 ml
16,77zł/l

Cena: 12,58 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-11-30
Almawin Żel do toalet ECO Almawin Żel do toalet ECO
Cillit Bang Higiena i Połysk Cillit Bang Higiena i Połysk
Zabija 99,9% bakterii. Produkt do czyszczenia 750 ml
17,59zł/l

Cena: 13,19 zł

PLN
1
2
Kret Biel Higiena Active Fresh Kret Biel Higiena Active Fresh
Żel do WC 750 g
9,48zł/kg

Cena: 7,11 zł

PLN
1
2
Kret Antykamień Multi Action Żel Kret Antykamień Multi Action Żel
do WC 750 g
10,65zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Kret Biel Higiena Classic Fresh Żel Kret Biel Higiena Classic Fresh Żel
do WC 750 g
9,48zł/kg

Cena: 7,11 zł

PLN
1
5
Kret Antykamień Power Żel Kret Antykamień Power Żel
do WC 750 g
10,65zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Ecover Płyn do czyszczenia toalet Ecover Płyn do czyszczenia toalet
morska bryza i szałwia 750 ml
15,99zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Sodasan

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Sodasan, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczny środek Sodasan ekologiczny środek
do czyszczenia na bazie octu BIO 1 litr

Cena: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Ekologiczne mleczko Sodasan Ekologiczne mleczko
do czyszczenia 500 ml
33,18zł/l

Cena: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan płyn do czyszczenia kabin Sodasan płyn do czyszczenia kabin
prysznicowych i łazienek w sprayu 500 ml
41,24zł/l

Cena: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5