Dary Natury Mąka z topinamburu BIO bezglutenowa

Dary Natury
25
Mąka twarda jak kamieńDary Natury Mąka z topinamburu BIO bezglutenowa
21Dary Natury Mąka z topinamburu BIO bezglutenowa

 

Dary Natury Mąka z topinamburu BIO bezglutenowaDary Natury Mąka z topinamburu BIO bezglutenowa
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-04-03

pojemność

cena za kilogram

65,52 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741008268

5902741008268

Cena: 32,76 zł

32.76 PLN 2028-04-03 NewCondition

Czy warto kupić produkt Mąka z topinamburu BIO bezglutenowa marki Dary Natury?

Producent marki Dary Natury opisuje Mąka z topinamburu BIO bezglutenowa tak:

 


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Mąka z topinamburu BIO bezglutenowa firmy Dary Natury. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2021-02-19 11:46:22Mąka twarda jak kamień



inne produkty w kategorii mąka

Produkt Mąka z topinamburu BIO bezglutenowa firmy Dary Natury znajduje się w kategorii mąka, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu mąka:

Melvit Skrobia ziemniaczana Melvit Skrobia ziemniaczana
500 g
9,98zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2031-07-05
Bio Planet Mąka orkiszowa razowa Bio Planet Mąka orkiszowa razowa
typ 2000 BIO 500 g
15,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-31
Bio Planet Mąka ryżowa Bio Planet Mąka ryżowa
pełnoziarnista bezglutenowa BIO 500 g
19,38zł/kg

Cena: 9,69 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-05-31
Bio Planet mąka gryczana Bio Planet mąka gryczana
pełnoziarnista BIO 500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-04
Bio Planet Mąka jaglana BIO Bio Planet Mąka jaglana BIO
500 g
14,86zł/kg

Cena: 7,43 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-12
Dary Natury Mąka z żołędzi BIO Dary Natury Mąka z żołędzi BIO
bezglutenowa 500 g
33,52zł/kg

Cena: 16,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
Radix-Bis Mąka tapiokowa Radix-Bis Mąka tapiokowa
500 g
16,46zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-26
Melvit Mąka jaglana Melvit Mąka jaglana
500 g
12,38zł/kg

Cena: 6,19 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-01

inne produkty marki Dary Natury

Czy znasz już markę Dary Natury? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Dary Natury od 14 września 2016.

Dary Natury Herbatka z korzenia Dary Natury Herbatka z korzenia
mniszka BIO 100 g
189,90zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-04
Dary Natury Herbatka ziele Dary Natury Herbatka ziele
macierzanki BIO 25 g
270,40zł/kg

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-01
Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO
30 g
260,67zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-02
Dary Natury Przyprawa do mięsa Dary Natury Przyprawa do mięsa
wieprzowego BIO 40 g
231,50zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-01
Dary Natury Przyprawa prowansalska Dary Natury Przyprawa prowansalska
BIO 20 g
429,50zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-03
Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-01-04
Dary Natury Cebula suszona BIO Dary Natury Cebula suszona BIO
40 g
222,00zł/kg

Cena: 8,88 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-05-03
Dary Natury Lubczyk BIO Dary Natury Lubczyk BIO
20 g
370,50zł/kg

Cena: 7,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5