Radix-Bis kaszka owsiana

Radix
55
OkRadix-Bis kaszka owsiana
51Radix-Bis kaszka owsiana
Radix-Bis kaszka owsianaRadix-Bis kaszka owsiana
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

9,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569003396

5907569003396

Cena: 3,76 zł

3.76 PLN 2027-06-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu -Bis kaszka owsiana firmy Radix?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Radix:

Kasza owsiana.

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu -Bis kaszka owsiana firmy Radix? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:28:47Ok



inne produkty w kategorii kasza

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Radix-Bis kaszka owsiana do kategorii kasza.

Cenos kasza jęczmienna mazurska Cenos kasza jęczmienna mazurska
400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-30
Cenos kasza jęczmienna Wiejska Cenos kasza jęczmienna Wiejska
4x100g 400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-28
Cenos kasza gryczana prażona 4x100g Cenos kasza gryczana prażona 4x100g
400 g
13,40zł/kg

Cena: 5,36 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-09-30
Cenos kasza pęczak jęczmienny Cenos kasza pęczak jęczmienny
kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-30
Sonko Kasza jęczmienna wiejska Sonko Kasza jęczmienna wiejska
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-01
Kupiec kasza manna Kupiec kasza manna
400 g
12,78zł/kg

Cena: 5,11 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-03-30
Kupiec kasza gryczana prażona Kupiec kasza gryczana prażona
4x100g 400 g
14,98zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-07-31

inne produkty marki Radix

Poznaj produkty marki Radix - w aktualnej ofercie mamy 46 produktów Radix.

Radix-Bis agar Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Cena: 12,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-01
Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
150 g
46,60zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
500 g
14,48zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-26
Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
bezglutenowa 450 g
9,47zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-17
Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
500 g
12,00zł/kg

Cena: 6 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-25
Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
bezglutenowa 450 g
11,78zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-02-12
Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000 Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000
1 kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-16
Radix-Bis mąka orkiszowa typ 700 Radix-Bis mąka orkiszowa typ 700
1 kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-25
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5