Zozole Restart Tęczowe żelki o smaku owocowym super kwaśne

Zozole
52Zozole Restart Tęczowe żelki o smaku owocowym super kwaśne
Zozole Restart Tęczowe żelki o smaku owocowym super kwaśneZozole Restart Tęczowe żelki o smaku owocowym super kwaśne
masa netto

masa netto

75 g

pojemność

cena za kilogram

53,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353702536

5900353702536

Cena: 3,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.99 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Restart Tęczowe żelki o smaku owocowym super kwaśne firmy Zozole?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Zozole:

cukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop qlukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, cytryniany sodu, aromaty, koncentrat soku z czarnej marchwi, barwniki: kurkumina, błękit brylantowy FCF, ekstrakt z papryki, emulgator: E 471
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza (100 g):
energia1541 kJ / 368 kcal
tłuszcz3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,3 g
tęglowodany81 g
w tym cukry52 g
białko2,4 g
sól0,01 g

Pszenica : Zawiera

Producent marki Zozole opisuje Restart Tęczowe żelki o smaku owocowym super kwaśne tak:

25 % soku owocowego
Marka:Zozole
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:Mieszko S.A. Aleje Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa, Polska
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Restart Tęczowe żelki o smaku owocowym super kwaśne firmy Zozole? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii żelki

    Wyrób firmy Zozole o nazwie Restart Tęczowe żelki o smaku owocowym super kwaśne został przypisany do kategorii żelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
    witaminami owocowe 100 g
    49,90zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-03-30
    Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
    witaminami kwaśne 100 g
    49,90zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-04-30
    Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
    witaminami Sokki 90 g
    55,44zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2027-06-30
    Bio Planet Misie żelki bez żelatyny Bio Planet Misie żelki bez żelatyny
    bezglutenowe BIO 100 g
    119,90zł/kg

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-02-29
    Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
    BIO
    Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
    żelatyny BIO 100 g
    123,70zł/kg

    Cena: 12,37 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-11-08
    Haribo Berry Dream Żelki owocowe Haribo Berry Dream Żelki owocowe
    Data przydatności
    2027-09-30
    Haribo Happy-Cola Żelki o smaku Haribo Happy-Cola Żelki o smaku
    Data przyd. 2027-11-30
    Haribo Tropifrutti Żelki owocowe Haribo Tropifrutti Żelki owocowe
    Data przydatności
    2027-08-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5