Zozole Painter Kwaśne żelki barwiące język o malinowym smaku

Zozole
Zozole Painter Kwaśne żelki barwiące język o malinowym smakuZozole Painter Kwaśne żelki barwiące język o malinowym smaku
masa netto

masa netto

75 g

pojemność

cena za kilogram

53,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353701805

5900353701805

Cena: 3,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Kwaśne żelki o smaku malinowym marki Zozole?

Jak powstał produkt Kwaśne żelki o smaku malinowym firmy Zozole - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

syrop glukozowy, cukier, żelatyna, kwasy: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, substancja żelująca: pektyny, aromaty, barwnik: E133
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
energia1456 kJ / 343 kcal
tłuszcz w tym:0,1 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
węglowodany w tym:80 g
- cukry61 g
białko4,4 g
sól0,1 g

Producent marki Zozole opisuje Kwaśne żelki o smaku malinowym tak:

Zozole
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kwaśne żelki o smaku malinowym.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:Mieszko S.A. Aleje Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa, Polska
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii żelki

Wyrób firmy Zozole o nazwie Kwaśne żelki o smaku malinowym został przypisany do kategorii żelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami owocowe 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-03-30
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami kwaśne 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-04-30
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami Sokki 90 g
55,44zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-06-30
Bio Planet Misie żelki bez żelatyny Bio Planet Misie żelki bez żelatyny
bezglutenowe BIO 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-02-29
Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
BIO
Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
żelatyny BIO 100 g
123,70zł/kg

Cena: 12,37 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-08
Haribo Berry Dream Żelki owocowe Haribo Berry Dream Żelki owocowe
Data przydatności
2027-09-30
Haribo Happy-Cola Żelki o smaku Haribo Happy-Cola Żelki o smaku
Data przyd. 2027-11-30
Haribo Tropifrutti Żelki owocowe Haribo Tropifrutti Żelki owocowe
Data przydatności
2027-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5