Zakwasownia Zakwas z buraków z chili BIO

Zakwasownia Produkt niepasteryzowany. Napój z kiszonych warzyw. Spożywać około pół szklanki dziennie, najlepiej na czczo lub po posiłku. Zakwas można pić na zimno lub po podgrzaniu do temperatury pokojowej (nie doprowadzać do wrzenia)
Zakwasownia Zakwas z buraków  z chili BIOZakwasownia Zakwas z buraków  z chili BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

700 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-31

pojemność

cena za litr

46,23 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907739367488

5907739367488

Cena: 32,36 zł

32.36 PLN 2027-12-31 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Zakwas z buraków z chili BIO marki Zakwasownia?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Zakwasownia:

woda, burak czerwony* 40 %, chili* 3 %, czosnek*, sól, liść laurowy*, ziele angielskie* (* certyfikowany składnik ekologiczny)
Może zawierać SOJĘ, ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, SELER, GORCZYCĘ, SEZAM, ORZECHY, ORZESZKI ZIEMNE

Producent marki Zakwasownia opisuje Zakwas z buraków z chili BIO tak:

Produkt niepasteryzowany. Napój z kiszonych warzyw. Spożywać około pół szklanki dziennie, najlepiej na czczo lub po posiłku. Zakwas można pić na zimno lub po podgrzaniu do temperatury pokojowej (nie doprowadzać do wrzenia)

inne produkty w kategorii soki warzywne

Produkt Zakwas z buraków z chili BIO firmy Zakwasownia znajduje się w kategorii soki warzywne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu soki warzywne:

Zakwasownia Zakwas z buraków Zakwasownia Zakwas z buraków
tradycyjny, ekologiczny 700 ml
43,69zł/l

Cena: 30,58 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-12
Fortuna Sok 100% Fortuna Sok 100%
pomidorowo - warzywny 1 litr

Cena: 5,37 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-05-30
Hortex Vitaminka sok 100% Hortex Vitaminka sok 100%
Bez dodatku cukru marchew, jabłko, banan 1 litr

Cena: 6,40 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-09-30
Hortex Barszczyk Czerwony sok Hortex Barszczyk Czerwony sok
buraczano - jabłkowy 1 litr

Cena: 6,86 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2026-11-30
Fortuna WW+ sok wielowarzywny Fortuna WW+ sok wielowarzywny
żeń-szeń 300 ml
10,60zł/l

Cena: 3,18 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-07-30
Fortuna WW+ sok wielowarzywny Fortuna WW+ sok wielowarzywny
imbir 300 ml
10,60zł/l

Cena: 3,18 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-30
Fortuna sok 100% Fortuna sok 100%
pomidorowo - warzywny 300 ml
10,33zł/l

Cena: 3,10 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-30

inne produkty marki Zakwasownia

Czy znasz już markę Zakwasownia? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Zakwasownia od 14 października 2022.

Zakwasownia Kimchi dla bąbelków Zakwasownia Kimchi dla bąbelków
ekologiczne 300 g
79,97zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-10
Zakwasownia Kimchi ostre Zakwasownia Kimchi ostre
300 g
79,97zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-19
Delikatna Kimchi tradycyjne BIO Delikatna Kimchi tradycyjne BIO
300 g
79,97zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-10
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5