York Ściereczka gąbczasta 3sztuki 17,5 x 15,5 cm

York
York Ściereczka gąbczasta 3sztuki  17,5 x 15,5 cmYork Ściereczka gąbczasta 3sztuki  17,5 x 15,5 cm
masa netto

masa netto

3 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,75 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903355000099

5903355000099

Cena: 5,24 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.24 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ściereczka gąbczasta 3sztuki 17,5 x 15,5 cm marki York?

inne produkty w kategorii mopy, ścierki, miotły

York Ściereczka gąbczasta 3sztuki 17,5 x 15,5 cm w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mopy, ścierki, miotły. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 24 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta
3 szt.
2,66zł/szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Gosia Clean Ścierka z mikrofibry Gosia Clean Ścierka z mikrofibry
XXL 50 x 60cm 1 szt.

Cena: 17,58 zł

PLN
1
3
Gosia Clean Ścierka kuchenna Gosia Clean Ścierka kuchenna
Falka 10 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
30
York Special Mop obrotowy York Special Mop obrotowy
standardowy - zapas 1 szt.

Cena: 21,55 zł

PLN
1
2
Gosia Ścierka do kurzu Gosia Ścierka do kurzu
1 szt.

Cena: 8,28 zł

PLN
1
2
Gosia Ścierka z mikrofibry Gosia Ścierka z mikrofibry
do łazienki dwustronna 1 szt.

Cena: 12,53 zł

PLN
1
4
York Mop płaski Pepita York Mop płaski Pepita
1 szt.

Cena: 17,99 zł

PLN
1
1
Gosia Ścierka jak bawełna Gosia Ścierka jak bawełna
5 szt.
1,38zł/szt.

Cena: 6,89 zł

PLN
1
1

inne produkty marki York

Czy znasz już markę York? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki York od 15 listopada 2012.

York Czyścik spiralny druciak York Czyścik spiralny druciak
1 szt.

Cena: 2,41 zł

PLN
1
6
York Rękawice aloesowo-gumowe L York Rękawice aloesowo-gumowe L
SUPREME 1 szt.

Cena: 5,77 zł

PLN
1
25
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5