Wedel Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowej

Wedel
52Wedel Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowej

Poznaj niezwykłe połączenie smaków, które przeniesie Cię do letniego ogrodu. Ptasie Mleczko® Miód-Malina to kultowa, lekka jak chmurka pianka, która tym razem zyskała wyjątkowy, owocowo-miodowy charakter. To idealna propozycja dla poszukiwaczy słodkiej elegancji w nowoczesnym wydaniu.

Wedel Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowejWedel Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowej
masa netto

masa netto

340 g

pojemność

cena za kilogram

58,79 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588402376

5901588402376

Cena: 19,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
19.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowej marki Wedel?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Wedel Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowej? Sprawdź listę składników:

Składniki czekolada deserowa 30 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aromat) cukier syrop glukozowy masło mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier) roztwór cukru inwertowanego koncentrat soku malinowego (1,7 %) białko jaja w proszku miód (0,9 %) substancja żelująca (agar) regulator kwasowości (kwas cytrynowy) aromaty naturalne koncentraty roślinne (kurkuma, marchew i słodki ziemniak, jabłko) karmelizowany syrop cukrowy substancja konserwująca (E 202) Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 47 %


Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna: 1827 kJ, 436 kcal; Tłuszcz: 21 g; – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 13 g; Węglowodany: 57 g; – w tym cukry 48 g; Błonnik: 2,7 g; Białko: 2.6 g; Sól: 0,05 g.


Producent marki Wedel opisuje Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowej tak:

Poznaj niezwykłe połączenie smaków, które przeniesie Cię do letniego ogrodu. Ptasie Mleczko® Miód-Malina to kultowa, lekka jak chmurka pianka, która tym razem zyskała wyjątkowy, owocowo-miodowy charakter. To idealna propozycja dla poszukiwaczy słodkiej elegancji w nowoczesnym wydaniu.


Jakie recenzje zebrał produkt Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowej marki Wedel? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii pianka w czekoladzie

    Wyrób firmy Wedel o nazwie Ptasie mleczko miód-malina w czekoladzie deserowej został przypisany do kategorii pianka w czekoladzie. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe
    w czekoladzie deserowej 340 g
    57,03zł/kg

    Cena: 19,39 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-01-30
    Wedel Ptasie mleczko cytrynowe Wedel Ptasie mleczko cytrynowe
    delikatna pianka w czekoladzie deserowej 340 g
    57,29zł/kg

    Cena: 19,48 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-02-06
    Wedel Ptasie mleczko kokosowe Wedel Ptasie mleczko kokosowe
    pianka w czekoladzie mlecznej 340 g
    57,29zł/kg

    Cena: 19,48 zł

    PLN
    1
    21
    Data przydatności
    2027-01-28
    Wawel Królewskie Mleczko Wawel Królewskie Mleczko
    Waniliowe 300 g
    73,80zł/kg

    Cena: 22,14 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-30
    Wawel Królewskie Mleczko Wawel Królewskie Mleczko
    Śmietankowe 300 g
    73,83zł/kg

    Cena: 22,15 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-30
    Milka Alpejskie Mleczko Pianka Milka Alpejskie Mleczko Pianka
    o smaku waniliowym 330 g
    52,97zł/kg

    Cena: 17,48 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2026-11-22
    Milka Alpejskie Mleczko Pianka o Milka Alpejskie Mleczko Pianka o
    smaku śmietankowym 350 g
    49,94zł/kg

    Cena: 17,48 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-01-15

    inne produkty marki Wedel

    Firma Wedel prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 listopada 2007 - aktualnie dostępnych jest 31 produktów marki Wedel.

    Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
    Data przyd. 2027-01-14
    Wedel chałwa królewska waniliowa Wedel chałwa królewska waniliowa
    50 g
    64,40zł/kg

    Cena: 3,22 zł

    PLN
    1
    53
    Data przyd. 2027-02-06
    Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
    z orzechami 50 g
    75,20zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2027-01-30
    Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
    Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
    139,95zł/kg

    Cena: 27,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-02-06
    Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
    z bakaliami 50 g
    75,20zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-01-22
    Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
    Data przyd. 2026-12-18
    Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
    Data przyd. 2027-01-07
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5