Wedel Ptasie mleczko matcha-wiśnia w białej czekoladzie

Wedel

Ptasie mleczko matcha-wiśnia. Delikatna pianka w czekoladzie białej z zieloną herbatą matcha. Ptasie Mleczko i Miss Ti połączyło to, co najlepsze: puszyste pianki z miłością do Japonii, tworząc wyjątkowe, zielone Ptasie Mleczko matcha-wiśnia.

Wedel Ptasie mleczko matcha-wiśnia w białej czekoladzieWedel Ptasie mleczko matcha-wiśnia w białej czekoladzie
masa netto

masa netto

340 g

pojemność

cena za kilogram

58,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588402833

5901588402833

Cena: 19,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
19.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ptasie mleczko matcha-wiśnia w białej czekoladzie marki Wedel?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ptasie mleczko matcha-wiśnia w białej czekoladzie marki Wedel:

biała czekolada z zieloną herbatą Matcha 31 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, zielona herbata w proszku (matcha) (1 %), emulgator: lecytyny sojowe, aromat), cukier, syrop glukozowy, masło, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), roztwór cukru inwertowanego, białko jaja w proszku, substancja żelująca (agar), koncentraty roślinne (marchew i słodki ziemniak), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), zagęszczony sok wiśniowy (0,2 %), zielona herbata w proszku (matcha) (0,2 %), aromaty, substancja konserwująca (E202)


Wartość odżywcza w 100 g: Energia 1871 kJ/447 kcal; Tłuszcz 23 g, w tym kwasy nasycone 14 g; Węglowodany 57 g, w tym cukry 48 g; Błonnik 1,4 g; Białko 3,4 g; Sól 0,49 g. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Producent marki Wedel opisuje Ptasie mleczko matcha-wiśnia w białej czekoladzie tak:

Ptasie mleczko matcha-wiśnia. Delikatna pianka w czekoladzie białej z zieloną herbatą matcha. Ptasie Mleczko i Miss Ti połączyło to, co najlepsze: puszyste pianki z miłością do Japonii, tworząc wyjątkowe, zielone Ptasie Mleczko matcha-wiśnia.


inne produkty w kategorii pianka w czekoladzie

Wyrób firmy Wedel o nazwie Ptasie mleczko matcha-wiśnia w białej czekoladzie został przypisany do kategorii pianka w czekoladzie. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe
w czekoladzie deserowej 340 g
57,03zł/kg

Cena: 19,39 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Wedel Ptasie mleczko cytrynowe Wedel Ptasie mleczko cytrynowe
delikatna pianka w czekoladzie deserowej 340 g
57,29zł/kg

Cena: 19,48 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-02-06
Wedel Ptasie mleczko kokosowe Wedel Ptasie mleczko kokosowe
pianka w czekoladzie mlecznej 340 g
57,29zł/kg

Cena: 19,48 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2027-01-28
Wawel Królewskie Mleczko Wawel Królewskie Mleczko
Waniliowe 300 g
73,80zł/kg

Cena: 22,14 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-30
Wawel Królewskie Mleczko Wawel Królewskie Mleczko
Śmietankowe 300 g
73,83zł/kg

Cena: 22,15 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-30
Milka Alpejskie Mleczko Pianka Milka Alpejskie Mleczko Pianka
o smaku waniliowym 330 g
52,97zł/kg

Cena: 17,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2026-11-22
Milka Alpejskie Mleczko Pianka o Milka Alpejskie Mleczko Pianka o
smaku śmietankowym 350 g
49,94zł/kg

Cena: 17,48 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-15

inne produkty marki Wedel

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Wedel, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
Data przyd. 2027-01-14
Wedel chałwa królewska waniliowa Wedel chałwa królewska waniliowa
50 g
64,40zł/kg

Cena: 3,22 zł

PLN
1
53
Data przyd. 2027-02-06
Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
z orzechami 50 g
75,20zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-01-30
Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
139,95zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-06
Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
z bakaliami 50 g
75,20zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-01-22
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5