Wedel Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem

czekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, sól, aromat), cu(...)
Cena: 7,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_deserowa_z_czekoladowym_nadzieniem/112851.html2026-09-05
czekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, sól, aromat), cu(...)
Cena: 7,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_deserowa_z_czekoladowym_nadzieniem/112851_2411928_782.html2026-10-18
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Czekolada deserowa z nadzieniem (50 %) czekoladowym firmy Wedel?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Wedel:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Energia | 2205 kJ |
| Energia | 529 kcal |
| Tłuszcz | 33 g |
| w tym kwasy nasycone | 15 g |
| Węglowodany | 48 g |
| w tym cukry | 46 g |
| Błonnik | 7,6 g |
| Białko | 6,6 g |
| Sól | 0,15 g |
| Produkt zawiera 5 porcji x 2 kostki (~20 g). | |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal). |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Wedel opisuje Czekolada deserowa z nadzieniem (50 %) czekoladowym tak:
inne produkty w kategorii czekolada
Wedel Czekolada deserowa z czekoladowym nadzieniem w sklepie dodomku.pl należy do kategorii czekolada. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 122 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (z soi)), ekstrakt wanilii, Masa kakaowa minimum: 50 %
Cena: 8,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Schogetten_czekolada_Gorzka/23032.htmlcukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyna sojowa, E 476), sól, aromat, Masa kakaowa minimum 50 %
Cena: 11,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_Jedyna_pelna_deserowa/23345.htmlmiazga kakaowa*, cukier trzcinowy* (17 %), tłuszcz kakaowy*, rozdrobnione prażone ziarna kakaowca* (10 %), wanilia*. Masa kakaowa min. 80 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 28,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_czekolada_gorzka_z_ziarnami_kakaowca_fair_trade_bezglutenowa_BIO/40079.htmlczekolada gorzka 50 % (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz MLECZNY, emulgatory: lecytyny SOJOWE i E 476, sól, aromat), cuki(...)
Cena: 8,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_gorzka_o_smaku_espresso/75189.htmlcukier, miazga kakaowa, MIGDAŁY, tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50 %
Cena: 9,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Ritter_Sport_Czekolada_deserowa_z_calymi_migdalami/98853.htmlcukier, ORZECHY LASKOWE (23 %), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz MLECZNY(...)
Cena: 8,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Alpen_Gold_Nussbeisser_czekolada_mleczna_z_calymi_orzechami/18264.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_toffi/18290.htmlFirma Wedel prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 listopada 2007 - aktualnie dostępnych jest 47 produktów marki Wedel.
miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, cukier, tłuszcz kakaowy, aromat, emulgator (lecytyny sojowe), Masa kakaowa minimum 80 %
Cena: 11,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_Czekolada_mocno_gorzka_80/73685.htmlmiazga kakaowa, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgatory (lecytyny sojowe i E 476), aromat, Masa kakaowa minimum 64 %
Cena: 9,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_klasyczna_gorzka_64/90865.htmlmiazga sezamowa (50 %), syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_waniliowa/20215.htmlmiazga sezamowa (41 %), syrop glukozowy, orzeszki arachidowe (19 %) (kawałki i miazga), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 4,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_z_orzechami/20216.htmlmiazga sezamowa (50 %), syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (0,6 %), sól, białko jaja w proszku, aromat
Cena: 4,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_chalwa_krolewska_o_smaku_waniliowym_z_kakao/20217.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.html






Koszyk z zakupami