Wawel Malaga czekoladki śmietankowe z rodzynkami

Wawel
55
5Wawel Malaga czekoladki śmietankowe z rodzynkami
55
Bardzo ładne zamszowe pudełko i bardzo dobre czekoladki z kruchą czekoladą. Takie, jak sprzed lat. :) Wawel Malaga czekoladki śmietankowe z rodzynkami
55Wawel Malaga czekoladki śmietankowe z rodzynkami
Poczuj się wyjątkowo i delektuj się smakiem kultowych czekoladek Malaga. Zasmakuj w ich doskonałym śmietankowym wnętrzu z dodatkiem rodzynek, otulonym wykwintną ciemną czekoladą Wawel.
Wawel Malaga czekoladki  śmietankowe z rodzynkamiWawel Malaga czekoladki  śmietankowe z rodzynkami
masa netto

masa netto

330 g

pojemność

cena za kilogram

67,48 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102025794

5900102025794

Cena: 22,27 zł

Produkt chwilowo niedostępny
22.27 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Czekolada z nadzieniem (50 %) śmietankowo-rodzynkowym marki Wawel?

Jak powstał produkt Czekolada z nadzieniem (50 %) śmietankowo-rodzynkowym firmy Wawel - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

czekolada 50 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, rodzynki 7,3 %, tłuszcz roślinny (palmowy), syrop glukozowy, śmietanka kremowa (z mleka) 4,6 %, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), spirytus, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat naturalny, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1952 kJ/466 kcal
tłuszcz:22 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:13 g
węglowodany:60 g
w tym cukry:57 g
białko:3,2 g
sól:0,04 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Wawel opisuje Czekolada z nadzieniem (50 %) śmietankowo-rodzynkowym tak:

Poczuj się wyjątkowo i delektuj się smakiem kultowych czekoladek Malaga. Zasmakuj w ich doskonałym śmietankowym wnętrzu z dodatkiem rodzynek, otulonym wykwintną ciemną czekoladą Wawel.
Marka:Wawel
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Czekolada z nadzieniem (50 %) śmietankowo-rodzynkowym.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Czekolada z nadzieniem (50 %) śmietankowo-rodzynkowym firmy Wawel. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:09:135
  • Magda , 2022-07-14 17:29:09Bardzo ładne zamszowe pudełko i bardzo dobre czekoladki z kruchą czekoladą. Takie, jak sprzed lat. :)



inne produkty w kategorii bombonierki

Wawel Malaga czekoladki śmietankowe z rodzynkami w sklepie dodomku.pl należy do kategorii bombonierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 28 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Merci bomboniera Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
Raffaello bomboniera Raffaello bomboniera
Data przyd. 2027-03-13
Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
Data przyd. 2027-04-01
Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
139,95zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-06
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
Solidarność śliwka Solidarność śliwka
Nałęczowska w czekoladzie 350 g
112,94zł/kg

Cena: 39,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01
Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
Data przyd. 2027-03-30

inne produkty marki Wawel

Poznaj produkty marki Wawel - w aktualnej ofercie mamy 27 produktów Wawel.

Wawel Michałki Zamkowe cukierki Wawel Michałki Zamkowe cukierki
w czekoladzie 1 kg

Cena: 44,89 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-02-25
Wawel Trufle z Wawelu Wawel Trufle z Wawelu
rumowe w czekoladzie 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Michałki z Wawelu Wawel Michałki z Wawelu
kokosowe 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Wawel Michałki Zamkowe Białe Wawel Michałki Zamkowe Białe
Data przyd. 2027-02-28
Wawel Danusia Klasyczna deserowa Wawel Danusia Klasyczna deserowa
czekoladka nadziewana 38 g
97,89zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-05-30
Wawel fresh&fruity galaretki Wawel fresh&fruity galaretki
z nadzieniem 160 g
57,88zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Kukułka robiona ręcznie Wawel Kukułka robiona ręcznie
Data przyd. 2027-06-30
Wawel Pastylka miętowa Wawel Pastylka miętowa
Data przyd. 2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5