Wawel Kasztanki czekoladki kakaowe z wafelkami

Wawel Poczuj się wyjątkowo i delektuj się smakiem kultowych czekoladek Kasztanków. Zasmakuj w ich doskonałym kakaowym wnętrzu z dodatkiem wafelków, otulonym wykwintną ciemną czekoladą Wawel.
Wawel Kasztanki czekoladki kakaowe z wafelkamiWawel Kasztanki czekoladki kakaowe z wafelkami
masa netto

masa netto

160 g

pojemność

cena za kilogram

118,69 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102029396

5900102029396

Cena: 18,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
18.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Czekolada z nadzieniem (57 %) kakaowym z wafelkami firmy Wawel.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Czekolada z nadzieniem (57 %) kakaowym z wafelkami marki Wawel:

czekolada 43 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), wafle 8,9 % (mąka pszenna, cukier, skrobia ziemniaczana, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), sól), mleko w proszku odtłuszczone, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 3,7 %, emulgator: lecytyny, aromat naturalny, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna2230 kJ / 534 kcal
tłuszcz31 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone19 g
węglowodany57 g
w tym cukry49 g
białko4,7 g
sól0,08 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Wawel opisuje Czekolada z nadzieniem (57 %) kakaowym z wafelkami tak:

Poczuj się wyjątkowo i delektuj się smakiem kultowych czekoladek Kasztanków. Zasmakuj w ich doskonałym kakaowym wnętrzu z dodatkiem wafelków, otulonym wykwintną ciemną czekoladą Wawel.
Marka:WAWEL
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Czekolada z nadzieniem (57 %) kakaowym z wafelkami.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii bombonierki

Wyrób firmy Wawel o nazwie Czekolada z nadzieniem (57 %) kakaowym z wafelkami został przypisany do kategorii bombonierki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Merci bomboniera Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
Raffaello bomboniera Raffaello bomboniera
Data przyd. 2027-03-13
Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
Data przyd. 2027-04-01
Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
139,95zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-06
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
Solidarność śliwka Solidarność śliwka
Nałęczowska w czekoladzie 350 g
112,94zł/kg

Cena: 39,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01
Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
Data przyd. 2027-03-30

inne produkty marki Wawel

Czy znasz już markę Wawel? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Wawel od 7 maja 2008.

Wawel Michałki Zamkowe cukierki Wawel Michałki Zamkowe cukierki
w czekoladzie 1 kg

Cena: 44,89 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-02-25
Wawel Trufle z Wawelu Wawel Trufle z Wawelu
rumowe w czekoladzie 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Michałki z Wawelu Wawel Michałki z Wawelu
kokosowe 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Wawel Michałki Zamkowe Białe Wawel Michałki Zamkowe Białe
Data przyd. 2027-02-28
Wawel Danusia Klasyczna deserowa Wawel Danusia Klasyczna deserowa
czekoladka nadziewana 38 g
97,89zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-05-30
Wawel fresh&fruity galaretki Wawel fresh&fruity galaretki
z nadzieniem 160 g
57,88zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Kukułka robiona ręcznie Wawel Kukułka robiona ręcznie
Data przyd. 2027-06-30
Wawel Pastylka miętowa Wawel Pastylka miętowa
Data przyd. 2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5