Wawel Danusia mini czekolada z nadzieniem malinowym

Wawel
55
Ok.Wawel Danusia mini czekolada z nadzieniem malinowym
51Wawel Danusia mini czekolada z nadzieniem malinowym
Danusia Oryginalna od 1918 roku Beauty* Pamiętaj, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne! Korzystny efekt występuje po spożyciu całej miniczekolady w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety. *Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry
Wawel Danusia mini czekolada z nadzieniem malinowymWawel Danusia mini czekolada z nadzieniem malinowym
masa netto

masa netto

39 g

pojemność

cena za kilogram

96,41 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102028498

5900102028498

Cena: 3,76 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.76 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Czekolada z nadzieniem (45 %) malinowym z dziką różą i kolagenem marki Wawel?

Jak powstał produkt Czekolada z nadzieniem (45 %) malinowym z dziką różą i kolagenem firmy Wawel - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

czekolada 55 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), suszony koncentrat malinowy 1,8 % (maltodektryna, zagęszczony sok malinowy 45%), hydrolizat kolagenowy 0,4 %, suszony ekstrakt z dzikiej róży 0,3 %, aromaty naturalne, emulgator: lecytyny, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna:2292 kJ / 550 kcal
tłuszcz:34 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone:19 g
węglowodany:53 g
- w tym cukry:51 g
białko:6,2 g
sól:0,15 g
Witamina C:205 mg (256 %*)
*% dziennej referencyjnej wartości spożycia witamin dla osoby dorosłej.

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Wawel opisuje Czekolada z nadzieniem (45 %) malinowym z dziką różą i kolagenem tak:

Danusia Oryginalna od 1918 roku Beauty* Pamiętaj, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne! Korzystny efekt występuje po spożyciu całej miniczekolady w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety. *Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry
Cechy:dzika róża - naturalne źródło witaminy C + kolagen
Marka:Wawel
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Czekolada z nadzieniem (45 %) malinowym z dziką różą i kolagenem.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Czekolada z nadzieniem (45 %) malinowym z dziką różą i kolagenem marki Wawel? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2025-08-29 14:56:26Ok.



inne produkty w kategorii czekolada

Produkt Czekolada z nadzieniem (45 %) malinowym z dziką różą i kolagenem firmy Wawel znajduje się w kategorii czekolada, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu czekolada:

Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
77,50zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-05-13
Goplana Czekolada gorzka Goplana Czekolada gorzka
90 g
62,78zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
37
Data przydatności
2028-02-28
Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
Data przyd. 2027-01-14
Schogetten czekolada Orzechowa Schogetten czekolada Orzechowa
Data przyd. 2026-12-31
Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
- jogurtowa 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-08
Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
Data przyd. 2027-06-10
Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
z nadzieniem malinowym 100 g
78,20zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-04

inne produkty marki Wawel

Poznaj produkty marki Wawel - w aktualnej ofercie mamy 27 produktów Wawel.

Wawel Michałki Zamkowe cukierki Wawel Michałki Zamkowe cukierki
w czekoladzie 1 kg

Cena: 44,89 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-02-25
Wawel Trufle z Wawelu Wawel Trufle z Wawelu
rumowe w czekoladzie 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Michałki z Wawelu Wawel Michałki z Wawelu
kokosowe 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Wawel Michałki Zamkowe Białe Wawel Michałki Zamkowe Białe
Data przyd. 2027-02-28
Wawel Danusia Klasyczna deserowa Wawel Danusia Klasyczna deserowa
czekoladka nadziewana 38 g
97,89zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-05-30
Wawel fresh&fruity galaretki Wawel fresh&fruity galaretki
z nadzieniem 160 g
57,88zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-03-30
Wawel Kukułka robiona ręcznie Wawel Kukułka robiona ręcznie
Data przyd. 2027-06-30
Wawel Pastylka miętowa Wawel Pastylka miętowa
Data przyd. 2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5